okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Kasvuhoone „Dashnaja-Dvushka“

Kuulutuse number: 4956708

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Kasvuhoone „Dashnaja-Dvushka“

269.44 €

Paku oma hinda

  • Lisatud 11.04.2017 13:05
Tallinn

Kasvuhoone "Dashnaja-Dvushka " on kavandatud, et luua mikrokliima,mis soodustab aiakultuuri kasvamist suvilates ning aedades.Kasvuhoone võib omada erinevad pikkust, vastavalt kliendi soovile. Vajalik kasvuhoone pikkus pakkub ostuga täiendavaid pakendeid, lisaks baasilisele pikkusele 2m, mis koosneb pikendus vahetükidest.Varjatud mulla piirkond sõltub pikkusest.Paigaldatud kasvuhoone kõrgus – 2,2 m.

Kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud rauast ning teda kinnitakse mutrite ja kruvide abil. Vundamendi kasvuhoone ei nõua, kuid vundamendi peale paigaldus on lubatud. Kasvuhoone kinnitakse pinna külge spetsiaalsete raami lõppude maasse sisendades. Komplekti kuulub kattematerjal kasvuhoone kattmiseks (kihtplastik 4mm) ja kõik kattematerjali kinnitamiseks vajalik. Kasvuhoone omab kaks poolest vastandlikud ukseavad ja iga ukseava koosneb aknast ja uksest.
 

Kasvuhoonete tugiraamistikud on kompaktsed ja mahuvad sõiduauto bagaažnikusse. Kärgpolükarbonaati saab ühte rulli keerata (kõik lehed) diameetriga alates 60cm kuni 1,2 m,  pikkusega 2,1 m. Selleks, et kärgpolükarbonaadiga kasvuhoonet transportida, on vaja ülemise bagaažnikuga sõiduautot või haagis.

Te võite kasutada ka meie kohaletoomise teenust.  

TULE JA VALI OMA KASVUHOONE!
TULI AEG OSTA VAJALIKUD ASJAD!
Teid otab Suur Valik kasvuhooneid kaubanduskeskuses EUROMEKA,Tallinn,Punane 50,esimesel korrusel.Seal Te võite naha paigaldatud kasvuhoone,saada infod,teha tellimuse ostu peale,paigaldamisele ja kohale viimisele.Võib ka osta kasvuhoone katte(polükarbonaat).Meie ootame teed igapäev esmaspäev-laupäev 10.00-19.00. Samuti teie võite saada info telefonidel; est.56621454,рус.56697289

www.kasvuhoonemeister.ee

E-mail: info@kasvuhoonemeister.ee

 

Teata