okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Kodukoristus

Kuulutuse number: 5355535

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Kodukoristus

  • Lisatud 07.04.2017 12:06
Pärnu

 Kodukoristus - nii regulaarne kui ühekordne.

Kui Te vajate sise- või väliskoristust, et värskendada oma kodu, saame Teid sellega kindlasti aidata. Meie sise- ja väliskoristus on mugav kõikidele klientidele, kes vajavad puhastust kas ühekordselt või regulaarselt.

Meie sise - ja välispuhastuse teenused sisaldavad:

Sissepääsuala: Välisukse puhastamine, lülitite puhastamine, põrandaliistude puhastamine, vaiba tolmuimejaga puhastamine ja põranda pesemine.

Köök: Ukse puhastamine, lülitite puhastamine, nõudepesu, pliidi puhastamine, mikrolaineahju sisemine ja väline puhastus, ahju sisemine ja väline puhastus, valamu puhastamine, külmkapi sisemine ja väline puhastamine, köögikappide väline puhastamine, kõikide pindade puhastamine, pesumasina puhastamine, nõudepesumasina puhastamine, akna sisemine pesu ja aknalaudade puhastamine, vaiba tolmuimejaga puhastamine,vajadusel põrandapesu.

Elutuba:Ukse puhastamine, lülitite puhastamine, põrandaliistude puhastamine, peeglite puhastamine, laua puhastamine, tolmu võtmine kõikidelt pindadelt, sisemiste akende ja aknalaudade puhastamine, vaiba puhastamine tolmuimejaga,vajadusel põrandapesu.

Magamistoad: Ukse puhastamine, lülitite puhastamine, põrandaliistude puhastamine, peeglite puhastamine, tolmu võtmine kõikidelt pindadelt, sisemiste akende ja aknalaudade puhastamine, vaiba puhastamine tolmuimejaga,vajadusel põrandapesu.

Vannitoad: Ukse puhastamine, valgustite puhastamine, vanni ja dušinurga harjamine(süvapesu vajadusel), tualeti ja WC poti harjamine ning desinfitseerimine, vannitoa valamu harjamine ja desinfitseerimine, dušiuste ja plaatide puhastamine, kõikide pindade pühkimine, peeglite puhastamine, akende sisemine pesu ja aknalaudade puhastamine, vaipade tolmuimejaga puhastamine, vajadusel põrandapesu.

 

info: 56488668 või info@koiktood.ee

Teata