okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Veetorustik säng

Kuulutuse number: 5885196

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Veetorustik säng

55 €

Sisaldab KM

  • Lisatud 20.04.2017 11:37
Narva

Alates detsembri kuust 2016.a. alustas meie kodulehel http://ursula.ee/ tööd uus OÜ Ursula-Maria e-pood.

E-pood on loodud, et teha meie tänaste ja tulevaste klientide elu lihtsamaks ja mugavamaks. Lihtsa ülesehitusega e-pood võimaldab vaadata ja osta tooteid ka mobiilseadmete kaudu.

E-pood on kahes keeles (eesti ja vene keeles) ning selle vahenduselsaab osta tooteid kohaletoimetamisega üle terve Eesti.

Pakume meie klientidele tooteid viiest põhilisest tooterühmast:
– kasvuhooned;
– aiakaubad; 
– polükarbonaat;
– uksed; 
– puitmaterjalid; 

Aiakaupade tooterühm sisaldab: kastmis- ja valgustussüsteeme ning tooteid maastikukujunduseks ja aia dekoreerimiseks.

Veetorustiku „Säng“ pikkus on 50 meetrit.

Mitte kõigil aednikel on võimalus paigaldada püsiv veetorustik oma maatükile. Kuid päeva kestel tuleb jõuda kasta kõik taimed aias. Puud, lilled, maitserohi peenral, köögi- ja puuviljad kasvuhoones – kõik vajavad erinevat kastmist.

 

Veetorustik „Säng” ühendab kogu kastmist Teie maatükil. Veetorustik on võmalik osta siis: http://ursula.ee/et/shop/aiakaubad/kast_sys/veetorustik-sang/

 

„Säng” koosneb kastmisvoolikust pikkusega 50 meetrit, mis on kinnitatud veetünni või tsentraalse veetorustiku külge. Iga maatükk on unikaalne, seetõttu komplekt sisaldab vajalikke üleminekuid ja otsikuid, mille abil saate paigaldada vooliku tervel maatükil. Klambrid ja vaiad-hoidikud aitavad kindlalt kinnitada vooliku krundi peal. Kaheksa väljundit võimaldavad kinnitada tilk- või pilukastmise süsteemi, perforeeritud ja mikropoorse vooliku, juhatada vett ujula, duši või muruniisutusseadme juurde. Igal hetkel Te saate katkestada vee andmise kogu veetorustikus või selle teatud vahemikus. Komplekti kuulub filter, mis puhastab vett.

Lisaks saate soetada ühe või mitu kontrollseadet. Kui kõikide kastmissüsteemide ja veetorustiku vahel asetate kontrollseadmed, siis kogu süsteem hakkab sisse lülituma Teie poolt kindlaks määratud perioodilisuse ja sagedusega. Kui ühendate kontrollseadme vaid ühe süsteemi külge, siis vastav voolik hakkab töötama Teie poolt seatud ajakava kohaselt, aga kõik ülejäänud voolikud kohe pärast veeandmise algu.
 

Tellitud kauba eest on võimalik maksta ühel järgnevatest viisidest:
- internetpanga kaudu: Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV, Krediidipank või Pocopay
- krediitkaardigaVisa, MasterCard või Maestro
- otsese pangaülekandega Kliendi kontolt OÜ Ursula-Maria kontole
- sularahas kauba saamisel OÜ Ursula-Marialaost aadressil P. Kerese 42, Narva, Ida-Virumaa, 21003, Eesti

Teata