Eesti

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

A-18 Pedaalidega kart lastele, punane

95 €

Sisaldab KM

Tallinn

Velokart Go-Kart A-18

 
 
 
 
Kas soovite mitmekesistada teie laste vaba aega? Pakume rõõmustada neid kaasaegse, turvalise ja keskkonnasõbraliku liiklusvahendiga - velokardiga!
 
 
Velomobiil on laste transpordi väga ökonoomne ja praktiline variant, sest erinevalt kallistest elektriautodest ei vaja see üldse elektri laadimist, kuid toob teie lapsele rohkem kasu ja rõõmu!
 
 
See mugav ja komfortne laste transport sunnib teie last olema aktiivsem ning samal ajal tähelepanelik, sest laps hakkab kogu aeg parandama oma liigutuste koordinatsiooni, valides endale sobiva tee. Nagu jalgrattalgi, on velokardil pedaalid, nii et teie laps hakkab arendama oma põlvede liikmeid ja tervet luustikku ja lihastikku. Seejuures velokarti on lihtsam juhtida kui jalg- või tõukeratast.
 
 
Velokardi rattad on valmistatud PVC kummist, see on kõrgema klassi materjal laste transpordi jaoks. PVC rehvid on üheaegselt nii praktilised kui ka mugavad, need on sama pehmed amortisatsioonis, kui täispuhutavad rattad, kuid erinevalt täispuhutavatest ratastest ei lähe need katki ega tühjene.
 
 
Kuid selle laste velomobiili peamine eelis seisneb selles, et sellelt on praktiliselt võimatu kukkuda! Go-Kart A-18, nagu sarnased velomobiilidki, on stabiilne ja püsikindel, tänu selle vastupidavale metallkonstruktsioonile. Kuna see mudel on mõeldud lastele vanuses 5-12 aastat, vastavalt lapse kasvamisele saate te reguleerida istme asendit ning jätkata velokardi kasutamist pika aja jooksul! Kui aga teie peres on rohkem kui üks laps, siis seda transpordi saavad kasutada ka vanemad/nooremad vennad ja õed! See ost saab suurepäraseks panuseks teie laste arengusse ja vaba aja veetmisesse. Nüüd hakkavad nad meeleldi ise kutsuma teid jalutama!
 
 
Tellige mudel Go-Kart A-18 ning nautige liikumist soojadel päikesepaistelistel päevadel koos teie pisikesega!
 
 
 
 
 
Velocart ei ole ette nähtud äriliseks kasutamiseks.
 
Suurus: 113 * 59,5 * 61,5cm
Maks. tõstevõime: 50 kg
Soovitatav vanus: 5–12-aastased
PVC  rattad, reguleeritav iste, käepide 
 

 --------------------------------------------------------------------------------------

 

Tootekood: AZ1434
 
 
 
 --------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
 
Kaup saab osta meie esinduspoes aadresil
Laki 9a, Tallinn
E-R 12.00-17.00
 
või interneti teel
 
Bigshop.ee
 
 
 
 
 
 
Tutvu ka meie teiste pakkumistega!
 
 

Kuulutuse number: 10365068

36
Lisatud: 18.09.2020 13:22

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt