Eesti

Air-box Comfort ventilatsiooni aknaklapid

Hind määramata

Paku oma hinda

Saadavus: mitu

Tallinn

Aknaklapp AIR-BOX COMFORT.

Enamjaolt eeldati vanades kortermajades loomuliku ventilatsiooni projekteerimisel õhu juurdevoolu läbi akna sulgpilude. Sega hermeetiliste PVC akende paigaldamisel on nõutud õhuvahetus rikutud, mille tagajärjel areneb hallitus, akendele tekib kondensaat, õhutsirkulatsioon korteris on pärsitud. PVC akende poolt pakutav mikrotuulutus ei anna vajalikku tulemust (mürasummutus on rikutud, tekib suur soojakadu ning kondensaat kogu akna pinnal).

Sulgpilud Air-Box lubavad tagada normikohase õhujuurdevoolu ka suletud aknaga, säilitades sealjuures kõik PVC hermeetiliste akende eelised.

Ettevõtte poolt toodetavad sulgpilud Air-Box ei ole midagi muud kui ventileerivad aknaklapid. Nende taskukohane hind ja lihtne paigaldus (klapi võib paigaldada iseseisvalt raami konstruktsiooni rikkumata) teevad klappidest optimaalse võimaluse õhuvahetuse taastamiseks. Nad ei lase langeda siseõhu kvaliteedil, tõusta õhuniiskusel ruumis, mis põhjustaks kondensaadi ja seejärel hallituse tekkimise. Viimased aga mitte ainult ei riku ja ruumi ilmet, vaid mõjuvad negatiivselt inimeste tervisele. Ventilatsiooniklapid Air-Box sobivad kõikidele PVC akendele.


 

 

Kuulutuse number: 2112821

557 (+7 täna)
Lisatud: 28.11.2023 00:20
Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt