Eesti

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Ameerika pit bull kenel

1 500 €

Paku oma hinda

  • Tõugu grupp Terjerid
Tallinn

Ameerika pitbullterjerite kennel, mis on tõuga pidevalt tegelenud üle 12 aasta pakub kutsikaid plaanilisest paaritusest. Sünniaeg 19. november 2023. Pesakonnas on saadaval 1 isane ja 1 emane. Värvid: must ja valgete tähistega tiine. Tõutüübis keskmise formaadiga kutsikad õigete pea- ja kehajoontega, suurepärase tõuloomuga. Kennel jälgib oma liini viiendas põlvkonnas asutajast, legendaarsest pitbullist maailmameistrist. Ei tööta aretus! Näitusjoon, kuid esivanemad on Tom Garneri legendaarsed koerad. Meie koeri eristavad hea tervis, tugevad luud, tasakaalustatud ja stabiilne närvisüsteem ning suurepärane kehaehitus.Koerteaia tegevus on ametlikult registreeritud. Tõugiga lasteaias tegelevad sertifitseeritud professionaalsed koerakasvatajad.

Kutsikaid pakutakse rangelt lepingu alusel.

Kutsika uude koju saate viia rangelt alles pärast vaktsineerimiste ja kohustusliku registreerimisega mikrokiibi saamist ning täieliku dokumentide komplekti (leping, ülevaatusaktid, mõõdikud) täitmist.

Neid huvitavad vaid vastutustundlikud inimesed, kes tunnevad tõugu ja mõistavad seda, kes on valmis lasteaiaga koostööd tegema ja võimalusel kasvatajaga ühenduses olema, õpilaste mittepealetükkivaks jälgimiseks.Oleme oma pakutavas kindlad! Ja me tahame sinus sama kindlad olla ☝️ Meie jaoks on iga kutsikas vaevarikas töö ja osa suurest perest. See on korrektne ja kompetentne aretustöö. Meie jaoks on kvaliteet enne kvantiteeti ✊

Täpsemalt saab kõike uurida otse lasteaia juhatajalt Sõnumite vahendusel.

Kuulutuse number: 12560096

556
Lisatud: 21.01.2024 19:31
Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt