okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Arvuti abi kaughaldusega

Kuulutuse number: 7847943

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Arvuti abi kaughaldusega

Hind määramata

  • Kogus 1 tk
  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 05.08.2018 20:49

Kui sul on mure arvutis oleva riistvaraga  (näiteks Arvuti aeglane,  annab imeliku veateadet, mida sa ei saa ise lahendada jm vastavad küsimused) või arvuti endaga - siis oled õiges kohas. Pakun eraisikutele ja väiksematele ettevõttetele it-abi  kaughaldusega ning ka kohapealset haldamist ja murede lahendamist.

 

Eraisiku hinnakiri: 

 

Ühe kordne “kaughalduse mure” lahendamise eest on 10€/30min. (k.a konsultatsioon) Tasumine ainult ülekandega - arve alusel (5 päeva jooksul peale töö sooritamist)

Ühe kordne “koha peale tulemine”, et lahendada mure on 25€/tund (k.a konsultatsioon). Kohale tulek : Tallinnas ja kuni 10 km Tallinna piirist. Muudest kohtadest täpsustage hinda. (arve ja sularaha makse võimalus)

Korra Pakett “Eraisik kaughaldus 10x” – Hinnaks 100€. Ühekordne pakett, mis sisaldab 10 korda abi kaughaldusega (k.a konsultatsioonid) 6 kuu jooksul.

Kuu põhine pakett “Eraisik kaughaldusega” – paketti summa arvutatakse välja vastavalt selllele, mitu korda kuus võib minna vaja abi, mitmele seadmele  (k.a konsultatsioon ja vajadusel koha peale tulemist (1-3 korda)) (Kogus min. 5 korda / kuus kaughaldust ja hind al 50 eur/kuu). Korrad ei kandu edasi! Paketti eest on vaja tasuda igakuiselt. (kui mingi kuu jääb vahele siis leping lõpetatakse ja vaja koostada uus leping)

Kuu põhine pakett “Eraisik kohaletulek” – paketti hinnaks on 50€/kuu. 5 kordne kohale tulek, Tallinna piires ja selle lähistel (kuni 10 km linna piirist), ja mure lahendamine arvutis koha peal.

Pakett “2x1” – Paketti väärtus 250€/kuu. Haldamine kuni 5-le seadmele (k.a mobiili küsimused = koha peal käik) kaughaldusega, koha peale tulemise teenus, konsulatsioon.
Võttes selle paketti esimene visiit on koheselt, et paigaldada kõik programmid, registreerida vastavas süsteemis Teie seadmed, et saaksin kiiresti ja mugavalt Teie seadmetele ligi kaughaldusega. Aitan seadistada ka telefonis vajalike programme ning lahendada muresi.
PS! Mobiiltelefoni mured saavad olla lahendatavad ka kaugelt kui seade võimaldab paigaldada vastavat tarkvara. Kõikide muude olukordade puhul mobiili murede lahendamine=kohapeale tulekut.

Pakett “Õpeta ja aita” – pakett mõeldud rohkem vanematele inimestele, kes ei ole arvutiga Sina peal, kes soovib, et oleks abiline käe pärast ja õpetaks teda arvutit kasutama ja kui mingi mure on siis lahendaks koos ära. (Küsi hinnapakkumist)

 

Väike ettevõtted

Tee päring e-mailile: mid.it.help@gmail.com, kuhu oleks vaja lisada järgmist informatsiooni:

-          Seadmete kogus (eraldi arvutid, eraldi mobiilid)

-          Küsimused

-          Kas vajate kaughaldust või ka koha peale tulemist

-          Asukoht

Peale seda edastan Teile hinnapakkumise.

 

 

PS! Kaughalduse programmiks kasutan TeamViewerit ja selleks on vaja interneti olemas olu. 
PS!! Kohapeal käin Tallinnas ja Harjumaa piirkonnas – vastavad teenuse hinnakiri (kui pole pakettist eraldi välja toodud) on kokkuleppeline.
PS!!! Kõikide klientidega tehakse leping!

 

Kui sa elad väljas pool Harjumaad ning sind huvitab samuti selline teenus siis kirjuta e-mailil: mid.it.help@gmail.com

Teata

Sarnased kuulutused