Eesti

Bose 3-2-1 System Home DVD.

249 €

Paku oma hinda

  • Seisukord Kasutatud
Tallinn

Müüa väga heas korras Bose 3-2-1 System Home DVD Entertainment .

Täis komplektne. Olemas ka optoline sisend.

Bose 3-2-1 TrueSpace'i digitaalne töötlemine

Kalliskivi kõlarite massiivid

Akustimassi bassimoodul

Mitmeformaadiline

Dolby Digital dekodeerimine

Vanemlik kontroll

Funktsioonid

Bose 3-2-1 DVD-kodukinosüsteemiga on tipptasemel ja taskukohase kodukino meelelahutuse tulek teie käeulatuses. Sellel on integreeritud A/V-vastuvõtja/mitmeformaadiline progressiivse skaneerimisega DVD-mängija, TrueSpace’i digitaalse töötlusega Gemstone kõlarimassiivid, Acoustimassi bassimoodul ja Videostage 5 helidekodeerimisahel. Lisaks on sellel koaksiaal/optiline digitaalse heli ühenduvus, aktiivne elektrooniline ekvalaiser . Teie praegune DVD-teek näeb välja ja kõlab paremini kui kunagi varem, sest see süsteem pakub tagasiühilduvat mitmeformaadilist DVD-taasesitust, mis suudab teie DVD-d üles teisendada täielikuks.

Lisaks on valikulise Bose Linki adapteri abil võimalik laiendada mitut ruumi. See võimas valik võimaldab levitada teie lemmikhelivalikuid kuni 14 täiendavasse piirkonda kogu teie kodus, kusjuures iga ala jaoks on eraldi helitugevuse reguleerimine. 3-2-1 sisaldab ka sisseehitatud AM/FM-tuunerit, täisfunktsionaalset kaugjuhtimispulti ja kõiki kaabeldusi süsteemi ühendamiseks.

Pildid on originaal seadmest. Tule kohale ja kuula ise . Garantii ja hilisem vahetusvõimalus, kohale toimetamine üle Eesti. Tingimisvõimalus kohapeal. Helista ja küsi lisa. Vaata ka meie teisi kuulutusi. Asume- Tallinn, Kesklinn, Türi 6, Tallinn ,Türi 6 Kabinet 75 a korpus peauksest

Kuulutuse number: 12037967

827 (+1 täna)
Lisatud: 13.11.2023 09:20
Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt