okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Creatine kreatiin 300 tab

Kuulutuse number: 9395257

Creatine kreatiin 300 tab

15 €

Paljud uuringud on näidanud, kuidas kreatiin suurendab jõudu ja lihasmassi. Pärast seda on kreatiinmonohüdraadist saanud kõige populaarsem ja efektiivsem vahend raskuste tõstmise maailmas.Kehariin osaleb kehas ATP sünteesis, mis on treeningu ajal peamine energiaallikas, kreatiin on oluline tegur lihaste kokkutõmbumisel. Kui teie lihased tõmbuvad kokku, nimetatakse selle liikumise käigus eralduvat kütust ATP-ks (adenosiintrifosfaat). ATP annab energiat ühe fosfaatmolekuli vabastamiseks. Ilmub veel üks ADP komponent (adenosiindifosfaat). Kahjuks taastuvad lihastes vähesed ATP-d.

Kreatiin pakub fosfaatmolekule ADP-le, luues taas ATP ja neid saab taas kasutada kütusena lihaste suurema kokkutõmbumise jaoks. Mida rohkem on teie lihastes kreatiini, seda rohkem ATP-d toodetakse. See võimaldab teil treenida lihaseid, millel on kõige suurem löök. See soodustab ka keha uuenemist.

Teaduslikel andmetel võivad kreatiini pikaajalise täiendamisega kehas - võttes nädalas 20–30 g kreatiini ja kuue nädala jooksul 5 g kreatiini päevas - võtta järgmised tegurid:

maksimaalse jõu tagastamine 5-15%
maksimaalne saavutus 5-15%
vaimne seisund 1-5%
saavutused korduvatel harjutustel 5-15%
Suurenenud stabiilsuse tagajärjel suureneb kreatiini tõttu kehakaal ja lihaskoe mass 5-15%.
Koostis (serveerimine - 3 tabletti):

Kreatiinmonohüdraat - 3,4 g
Tauriin - 3 gr
Koostis: kreatiinmonohüdraat.

Kasutussoovitused: juua üks portsjon tablette enne treenimist 250 ml vett.

Teata

Sarnased kuulutused

okidoki
Kuulutused
Abi