okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Diagnostikaskanner Obd, obd 2 ,diagnostika.Uus

Kuulutuse number: 9785900

Diagnostikaskanner Obd, obd 2 ,diagnostika.Uus

35 €

Uus.

See toode toetab inglise, saksa, hispaania, vene,soome ja n.e  keelt.

Tallinn,Lasnamäe,mob.53 91 24 28

Smartpost,Omniva

Tehnilised andmed: Võimsus: otse sõiduki või X3 AA patareid (ei kuulu komplekti)

See OBDII ja EOBD, mis toetab järgmisi protokolle: / KWP 2000 / ISO 9141-2 / J1850 VPW / J1850 PWM toetab ISO, VPW ja PWM süsteemid,

Samuti saab bussiga süsteemide tugi sõidukeid: USA mudelid, Euroopas ja Jaapanis, Aasia-saksa-Korea: sobib peaaegu kõik autod pärast 1996. aastat-Audi,Australia Ford,Benz,BMW,Brilliance,Chevrolet,Chevy,Chrysler,Сitroen,Dacia,Dadi,Daewoo,Daihatsu,Demo,Fiat,Ford,GM,Holden,Honda,Hyundai,Isuzu,Jaguar,Kia,Lancia,Land Rover,Mahindra,Maruti,Mazda,Mitsubish,Nissan,Opel,Peugeot,Porsche,Renault,Romeo,Rover,Saab,Seat,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tata,Toyota,Volvo,VW,Yamaha

Menüü struktuur: skaneerimine (ühendus mootori elektrooniline süsteem)

. Lugemine veakoodid (praeguste ja tulevaste kui ka väljapanek nende kirjeldused). Kustutamine veakoodid (siis kustub lamp "Check Engine" armatuurlaual).

Andmed reaalajas (seisund, kütuse süsteemi koormuse, jahutusvedeliku temperatuur, lühi- ja pikaajaline kütuse parandus, rõhu ja temperatuuri sisselasketorustiku, mootori pöörded, sõiduki kiirus, süüte ajastus, absoluutne seisukoht gaasipedaali seadeid hapnikuanduritelt versioon Protokolli OBD, aeg ja vahemaa pärast viimast mootori käivitamine jne).

Säilitamine (andmed salvestatakse ajal viga, et aidata isoleerida probleem). Status märgutuli "Check Engine" (lubatud või keelatud).

Valmis katsetama sõiduki süsteemide heitkoguste vähendamiseks.

Teave auto (VIN, jne). Lugemine viimase vea kood (tulemusi viimane scan, salvestatakse seadme mällu).. Säilitamine (andmed salvestatakse ajal viga, et aidata isoleerida probleem).

Status märgutuli "Check Engine" (lubatud või keelatud).

. Teave auto (VIN, jne). Vali tootja (auto mark skaneerimiseks).

Seaded. Reguleerige ekraani heledust. Device Information (logo, püsivara versioon ja seerianumber.

 

Teata

Sarnased kuulutused

okidoki
Kuulutused
Abi