Kuulutus ei ole aktiivne

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Tuvi tn 12/2, Kesklinna, Tallinn, Harjumaa

  • Kogupind 93.9 m²
  • Tube 3
  • Korrus 8 / 8
  • Seisund Uusehitus

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tuvi 12/2

Üürile anda luksuslik ja suurepäraste vaadetega city korter kus olemas kõik võimalikud mugavused luksuslikuks kesklinna eluks.

Maja all olemas 3 maja ühendav parkimismaja, panipaik, liftiga saab kortermaja viimasele korrusel kus avaneb terve Tallinna panoraam nii Vanalinna kui ka merel seilavate laevadega. Korteris on üke eraldi tuba ning elutoas on lükandustega lavats kus sees korralik suur voodi. Korteris valguselementidena olemas erinevad ler ribad ja timmerdatavad valgustusblokid, mida siis lihtsalt enda vajadustest lähtuvalt kasutada saab. Samuti olemas täis varustuses korralik suur köök koos köögisaarega, mille ümber sõpradega juttu puhuda. Korteris olev klaasitud rõdu on samuti Vanalinna vaadetega. Lisaks on korteris suure aknaga elektrikerisega saun ning dušš ja vann. Lisaks 2 WC, walk in garderoob ja majapidamisruum. Sisekujunduses on kasutatud palju metalli - klaasi kooslust.

Korteris tegutseb tegus Ühistu ja maja haldab haldusfirma. Üürihinnale lisanduvad tasu kommunaalkulude eest (KÜ arve alusel). Lisaks võimalik üürida 1 parkimiskoht.

Lepingu sõlmimisel on üürnikul vajalik tasuda järgmised maksed:
1. Üüri deposiit - 1 kuu suuruses summas
2. Üüri ettemakse - 1 kuu suuruses summas
3. Lepingutasu - 1 kuu suuruses summas + KM

KORTER VANEB JUUNI KESKEL!

Koduga tutvumiseks ja lisainformatsiooni saamiseks palun võtke minuga ühendust!

Objektist

  • Tube
    3
  • Korrus
    8
  • Kogupind
    93.9 m²
  • Seisund
    Uusehitus

Hoonest

  • Korruseid majas
    8
  • Maja materjal
    Paneel

Asukoht

Tuvi tn 12/2, Kesklinna, Tallinn, Harjumaa

11483784

27.07.2022
40 Kokku

Sarnased kuulutused