Kuulutus ei ole aktiivne

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Priimurru tn 1, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

  • Kogupind 45.1 m²
  • Tube 2
  • Korrus 2 / 2

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Priimurru 1

Müügile on tulnud kahetoaline ahiküttega korter Lasnamäel.

KORTER
Korteri koosseisu kuuluvad kaks tuba, köök, esik, wc ja pesuruum. Korteris on ahiküte. Küttekolded, milleks on puupliit ja ahi, on töökorras. Korteris on tsentraalne vesi, vesiklosett ja esikusse rajatud pesemisruum. Kõik aknad on vahetatud PVC-raamidel pakettakende vastu. Ees on metalluks. Korter vajab remonti.

Korteri juurde kuulub ruumikas suletav puukuur.

MAJA
Maja katus on vahetatud, trepikoda remonditud ja lukustatav. Olemas on fonolukk. Maja asub Peterburi mnt linna piiril. Maja kõrvale ca 150 m kaugusele jäävad Rimi kauplus ja Alexela tankla. Suvel on maja ümber palju rohelust.

KÕRVALKULUD
Igakuised kõrvalkulud on ca 65 eurot, millest remondifond 20 eurot. Lisandub tasu individuaalselt tarbitud elektri ja vee eest ning küttepuude kulu. Täpsete arvetega saab tutvuda kohapeal või küsida näidisarvet meilile.

Korter on vaba!

Objektist

  • Tube
    2
  • Korrus
    2
  • Kogupind
    45.1 m²

Hoonest

  • Korruseid majas
    2

Asukoht

Priimurru tn 1, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

11686576

26.10.2022
206 Kokku

Sarnased kuulutused