Eesti

HARULDUS !!! 0.31 ct oranž TEEMANT ! Investeeri kohe !!

4 499 €

Paku oma hinda

  • Seisukord Uus
Tallinn


Müün oma kollektsioonist väga haruldase 100% ehtsa kaevandatud vivid orange teemandi. Väärtus umbes 6500 EUR. Ootan hinnapakkumisi minu postkasti. Vaata hinnanäiteid galeriis. Näitena paraku küll kollakas-oranži tooni teemandid, sest värvuselt puhast oranži raske leida nii Eestis, kui välismaal.

Haruldaseks teeb konkreetse teemandi see, et need värvilised (fancy) teemandid on värvuseta/valgetest teemanditest haruldasemad. Väga palju annab väärtusele juurde asjaolu, et see konkreetne teemant pole laboris valmistatud ja värv on formuleerunud naturaalsel moel maapõues, ega pole tehislikult värv juurde lisatud (natural untreated).
Laboris valmistatud ja tehislikult (color treated) lisatud värvidega kivid on kordades odavamad.

Oranži teemandit on võrreldud ka punase teemandiga, mis on maailma kõige haruldasem teemandi värvus. Üldiselt on kaevandatud oranžidel teemanditel lisandvärvus, milleks on enamasti kollane või pruun (näiteks: yellowish orange) , aga värvuselt puhas ilma lisandvärvuseta oranž teemant on oluliselt haruldasem ja sellepärast ka väärtuslikum.
Oluliselt tõstab värvilise teemandi puhul värvi intensiivsus (intensity). Vivid ehk erksad ja värvirikkad teemandid on intensiivuses skaalal tipus, mis annab samuti oluliselt väärtusele juurde.

Ct: 0.31
Cut: Brilliant
Intensity: Vivid
Clarity: L1/P1
Measurements: 4.12-4.22 mm x 2.76 mm
Prop/Pol/Symm: fair/very good/very good

Väga hea võimalus soetada midagi haruldast soodsa hinnaga. Teemandid hoiavad hästi hinda ja pigem ajas väärtus tõuseb, seega suurepärane võimalus investorile. sobib ka kollektsionäärile, ehte valmistamiseks või lihtsalt kingituseks kõige kallimale.

KAASA TULEB EHTSUST TÕESTAV SERTIFIKAAT. (HRD)

Kuulutuse number: 12097811

487 (+2 täna)
Lisatud: 16.05.2023 13:43
Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt