okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Heitvee biopuhastusseadmed AugustEstFin

Kuulutuse number: 4017773

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Heitvee biopuhastusseadmed AugustEstFin

1 750 €

  • Lisatud 03.01.2021 17:44
Tallinn

 

 

Heitvete biopuhastusseadmed on antud hetkel kõige nüüdisaegsemaks ja progressiivsemaks taoliste eramute kanalisatsioonivete töötlemis/puhastamisviisiks, mida pole võimalik ühendada tsentraalsesse kanalisatsioonivõrku.”AugustEstFin OÜ” pakutavad heitvete biopuhastusseadmed seadmed on markeeritud CE märgisega (CE märgis on kinnituseks, et toodet on eelnevalt testitud, ning see vastab Euroopa Liidu tervihoiu-, turva – ja keskkonnakaitsenõuetele. Nimetatud märgis kinnitab seda, et antud tootja või edasimüüja poolt pakutav toode või teenus vastab õiguslikele aktidele ning tootja võtab endale täieliku juriidilise vastutuse vastavate toodete või teenuste edasimüümise eest).

“AugustEstFin OÜ” puhastusseadmeile on antud 10 või 15 aastane tootegarantii, samuti on võimalik sõlmida täiendav hooldusleping.

Biopuhastusseadmes ei kasutata keemilisi aineid, puhastusprotsessis kasutatakse aktiivmuda võimet toituda kanalisatsioonisusteemis sisalduvate heidetega. Orgaaniliste protsesside tulemusel kanalisatsiooni sattunud reostus lagundatakse.

Puhastusseadmed võivad töötada suvalise ilmaga – need ei külmu talvel isegi -30 kraadise külmaga, seadme standardrežiimi püsitemperatuuriks on ca +10 kraadi.

Biopuhastusseadmeil on väga kõrge puhastusefektiivsus, need on testitud Saksamaal asuvas sõltumatus laboratooriumis, ning neile on väljastatud PIA VEOLIA sertifikaat, mis tähendab seda, et seade on võimeline heitvett puhastama lämmastikust – 61,7%, fosforist– 47,4%, suspendeeritud ainetest 94,0%, BHT5 –st: 97,2%, KHT-st – 88,1%. S.t.väljavoolav vesi on puhas, ilma lõhnata, vastates rangetele ökoloogilistele nõudmistele.

Puhastusseadmed töötlevad täielikult ümber tualettpaberi, preservatiivide, hügieenipakettide, tampoonide seadmesse sattumisel juhitakse need vastavasse vastuvõtukorvi, mis ei lase mehaanilistel lisanditel sattuda süsteemi, neid võib lihtsalt manuaalselt kõrvaldada.

“AugustEstFin OÜ” heitvee biopuhastusseadmed: ette nähtud eramute juurde (kuni 6 inimese jaoks). Õhu juurdepääsu tagab 60W membraan-tüüpi õhupuhur (12h-24 h töötsükkel), tarbides väga vähe elektrienergiat. Aastane elektrienergiakulu: 208-270kWh.

Seadme tööd iseloomustab asjaolu, et on tagatud suhteliselt väike aastane liigmuda juurdekasv, seetõttu tuleb liigmuda välja pumbata ainult üks kord aastas ning seda võib teha tavalise aiapumbaga või kasutades assenisaatoriteenust. Liigmuda võib turvaliselt kompostihunnikusse panna, see pole toksiline ega pole mingil viisil keskkonnakahjulik.Seadme võib jätta standardrežiimil 180 päevaks ilma heitvee juurdevooluta, see ei tekita probleeme ning Te võite rahulikult reisile või puhkusele sõita.

Heitvee biopuhastusseadmed ei võta palju ruumi ega riku ümbritsevat keskkonda/maastikupilti. Neid võib hõlpsasti aias kasutada (mitmesuguste aiaelementide abil).

Puhastusseadmed on lihtsalt ja hõlpsasti paigaldatavad ning transporditavad. Suvaline ehitaja võib paigaldusjuhiseid järgides puhastusseadmed ise üles panna.

“AugustEstFin OÜ” heitvee biopuhastusseadmed vastavad kõige rangematele ökoloogilistele standarditele ega kahjusta keskkonda. Antud seadmed puhastavad olmeheitveed mitte ainult suspendeeritud ainetest, vaid ka fosforist, lämmastikust ja ammooniumlämmastikust. Loodusesse juhitud puhastatud vesi ei põhjusta vee eutrofikatsiooni.

 

 

Heitvee puhastusseadmete eelised :

Suurem puhastustõhusus
Ei kasutata keemilisi aineid
Ei eralda halba lehka,töötab müravabalt
Seade võib töödata suvalistes ilmastikutingimustes,see ei külmu isegi väga madalatel temperatuuridel
Kiire paigaldamine
Võtab vähe ruumi ega kahjusta ümbritsevat keskkonda ,seepärast võib olemasolevat pinda maksimaalset kasutada.
Väga madal eneergia tarbimine (ATC-P 6 seade tarvitab aastas ainult 208kWh)
Taimeri abil võib seadme 6 kuuks tööreziimile jätta
Tavareziimil töötava seadme võib jätta 180 päevaks ilma reovee sissevooluta,see ei tekita mingeid probleeme,kui kavatsete reisima või puhkusele minna
Vastab kõige rangematele ökoloogilistele standarditele, ning kahjusta keskkonda
Seadme võib paigaldada ja tööle seadistada ühe ööpäeva jooksul
Vastupidav järsult suurenevale reovekogusele
Reovee puhastusseadmes puhastatud võib juhtida lähimasse veekogusse või kasutada teistkordselt teistes vett kasutatavates seadmetes
Saab paigaldada ilma proektita

Teata