okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Husqvarna Automower robotniiduk

Kuulutuse number: 9238453

Husqvarna Automower robotniiduk

Hind määramata

  • Asukoht Kudjape, Lääne-Saare vald, Saaremaa
  • Lisatud 23.10.2019 00:16

Tegemist on teenusega inimestele, kes soovivad uue Husqvarna Automower® robotniiduki soetada, saada paigaldus ja hooldus Eesti ametlikest edasimüüjatest odavamalt. Oleme suurim mitteametlik Automowerite vahendaja Eestis. Kuna müüme robotniidukeid otse laost saame pakkuda parimat hinda ja kõige kaasaegsemaid mudeleid. Ametlikud edasimüüjad pakuvad mugavusteenust - tarbija saab enne ostu robotniiduki olemuses füüsilisel kujul tutvuda. Ametlike edasimüüjate ja meie poolt pakutavate robotniidukite hinnavahe tekib peamiselt erineva juurdehindluse tõttu, kvaliteet on sama.

Garantii kehtib Euroopas, sealhulgas Eestis. See tähendab, et garantiiremondi teostamiseks võib pöörduda Husqvarna toodete hooldus- ja remonditöökoja poole Eestis. Vajadusel küsige antud garantiialasele nüansile kinnitus ametlikult edasimüüjalt.

Pärast tasumist saadetakse tellitud tooted ostjani otse kesklaost ja tarneaeg on kuni 10 päeva. Saadetavad robotniidukid on kaitstud täisveosekindlustusega ICC (A) ja nende teekonda on võimalik veebist jälgida. Toodete tellimine saab toimuda vaid 100% ettemakse alusel (järelemaksu me ei paku), sest laost väljasaadetavad tooted vormistatakse koheselt Husqvarna andmebaasis ostja nimele ja garantii kehtib ainult sellele ostjale ega ole hiljem teistele isikutele üleantav.

Müügis on Automower® 105, Automower® 310, Automower® 315, Automower® 315X, Automower® 420, Automower® 430X, Automower® 440, Automower® 450X, Automower® 435X AWD ja nende hinnad on kättesaadavad veebilehelt:

https://herizon.ee

Eraisikust ostjale isiklikus kasutuses kehtib alates ostuhetkest kahe aastane tehasegarantii. Juriidilisest isikust ostjale kehtib ühe aastane tehasegarantii. Paigalduskomplekt puudub ja see tuleb vajadusel soetada eraldi. Välja on toodud hinnad, mis käivad 2018. või 2019. aasta mudelite kohta ja nende aasta mudelitel ei ole sisulist erinevust.

Soovitame robotniiduki ostu ette planeerida ja muretseda see hilissügisel, mil hinnad on tavaliselt keskmisest soodsamad. Millal täpselt üks või teine robotniiduk on parima hinnaga on võimatu ette prognoosida, kuna laoseisud ja turuolukord muutub pidevalt. Seepärast palume robotniiduki ostust teada anda varakult, et saaksime pakkuda parimat hinda. Robotniidukid on keskmisest kallimad kevadel ja suve esimeses pooles.

Teata

okidoki
Kuulutused
Abi