okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Kärcher tekstiilipesur ja aurupesur rendile Saue

Kuulutuse number: 8784590

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Kärcher tekstiilipesur ja aurupesur rendile Saue

20 €

Paku oma hinda

  • Kogus 1 tk
  • Maksmine Sularahas, ülekandega
  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 24.05.2019 11:52

Tekstiilipesur:

Võimas ja kompaktne pihustiga pesur väiksemate vaibapindade ja polstri puhastamiseks. Jätab võrreldes konkureerivate toodetega vaibad tunduvalt kuivemaks. See võimaldab vaibad palju kiiremini taas kasutusse võtta. Toitejuhtme võib kerida väljavolditavale konksule. Käsitööriistade hoiustamisvõimalus.

Tekstiilipesuriga pritsitakse survega puhastusvahendit musta pinna peale ja tõmmatakse koos lahustunud mustusega välja, efektiivselt eemaldades mustuse ja lõhnad.Kärcheri tekstiilipesur puzzi 8/1 tagab põhjaliku puhastust teie tekstiilile. 

Kasutusvaldkonnad:

Tekstiilipesuriga on ideaalne puhastada kiirelt kõik tekstiilpinnad kodus. Puhastada saab diivaneid, vaipasid, toole madratseid ja teisi tekstiilmaterjale.

Autopuhastamiseks: auto salong, istmed, põrandad, uksepolstrid, riidematid ja pagasiruum.Tekstiilpinnad saavad puhtaks kerge vaevaga.

Lapsevankrid ja turvatoolid.

HIND: 

ESMASPÄEV - NELJAPÄEV 24h - 15 EUR

REEDE - PÜHAPÄEV 24h - 20 EUR

REEDE - PÜHAPÄEV (3 päeva) - 35 EUR

Aurupesur:

Aurupesurit SC 4 on lihtne kasutada ja sellel on muuhulgas ka integreeritud juhtmehoidik, lisatarvikute hoidik ja põrandaotsiku parkimisasend. Põrandaotsikul Comfort Plus on painduv ühendus ja suurem puhastuspind, et tagada ergonoomiline töö ja ideaalsed puhastustulemused. Puhastuslapi innovatiivne, kontaktivaba vahetamise tehnoloogia on praktiline ja mugav. Auru intensiivsust saab 2-astmelise aururegulaatori abil vastavalt pinnale ja puhastatavale mustusele reguleerida. Mitmekülgsed lisatarvikud jätavad garnituurid, keraamilised plaadid, pliidirauad, pliidikubud ning väikesed praod ja vahed säravpuhtaks. Eemaldab kiirelt tõrksa mustuse. Pidevalt täidetav, eemaldatav veepaak võimaldab koristada katkestusteta. Aurupesur SC 4puhastab ilma kemikaalideta ning sobib kasutamiseks kõikjal kodumajapidamises. Aurupesur puhastab põhjalikult kõik kõvad pinnad ja tapab 99,99% kodumajapidamistes leiduvatest bakteritest.

Kasutusvaldkonnad:

Põranda puhastamine

Köögi puhastamine.

Vannitoa puhastamine

HIND

24h - 10 EUR

48h - 15 EUR

Teata

Sarnased kuulutused

okidoki
Kuulutused
Abi