okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Kasvuhoone „Betta“

Kuulutuse number: 4956752

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Kasvuhoone „Betta“

233.83 €

Sisaldab KM

  • Lisatud 31.08.2018 13:31
Tallinn

Firma Volja esitleb teile uut kärgpolükarbonaadiga kaetud kasvuhoonet Betta. 

Kasvuhoone põhi võimalused:

-  Antud kasvuhoone on valmistatud tsingitud nelikanttorust mõõtmetega 25x25 mm.

-  Kiire ja lihtne montaaz.

Tänu tsingitud nelikanttorule  õnnestus vähendada detailide arvu, lihtsustada montaaži ja suurendada karkassi kandevõimet ilma hinda tõstmata. Kasvuhoone laius sobib kolmele peenrale. Kasvuhoone ülesehitus võimaldab paigaldada lisavarustust – külgmisi riiuleid istikute jaoks ja peenraservi. Tänu sellele on tegu uue perspektiivse mudeliga, millel on kõrge kvaliteet ja madal hind. Komplekti kuulub kattematerjal kasvuhoone kattmiseks (kihtplastik 4mm) ja kõik kattematerjali kinnitamiseks vajalik.

Kasvuhoone laius on 3 meetrit mis on optimaalne kahe või kolme peenra jaoks. Tegemist on kõige optimaalsema kasvuhoone laiusega. Mõlemas kasvuhoone otsas on mugav uks tuulutusaknaga. Komplekti kuuluvad ka tihendid ustele ja otsaseintele.

Kasvuhoone baaskomplekti pikkus on 2 meetrit ning seda on võimalik pikendada 2 meetri võrra. Vajadusel on pikkust võimalik muuta ka 1 meetri võrra.

Kasvuhoone baaskomplekti kaared asuvad teineteisest 1 meetri kaugusel. Taolise kasvuhoone lumekoormuse taluvus on 50 kg/m2. Soovi korral on kasvhoonele võimalik täiendavalt paigaldada lisakaarte komplekt(-id). Selle (need) on võimalik paigaldada teineteisest kas 0,68 meetri või 0,51 meetri kaugusele. Samuti on igale kaarele võimalik paigaldada teleskooptoru mis suurendab koormustaluvuse näitajaid veelgi.

 

Täiendav kaarte komplekt suurendab kasvuhoone koormusnäitajaid järgmiselt:

0,68 meetrise kaarte vahemaa puhul kuni 70 kg/m2-ni

0,51 meetrise kaarte vahemaa puhul kuni 90 kg/m2-ni.

 

Kui kasutada täiendavalt teleskooptoru, siis suureneb lumekoormuse taluvus järgmiselt:

1 meetrise kaarte vahemaa puhul kuni 170 kg/m2-ni

0,68 meetrise kaarte vahemaa puhul kuni 230 kg/m2-ni

0,51 meetrise kaarte vahemaa puhul kuni 350 kg/m2-ni

Kasvuhoonete tugiraamistikud on kompaktsed ja mahuvad sõiduauto bagaažnikusse. Kärgpolükarbonaati saab ühte rulli keerata (kõik lehed) diameetriga alates 60cm kuni 1,2 m,  pikkusega 2,1 m. Selleks, et kärgpolükarbonaadiga kasvuhoonet transportida, on vaja ülemise bagaažnikuga sõiduautot või haagis.

Te võite kasutada ka meie kohaletoomise teenust.  

TULE JA VALI OMA KASVUHOONE!
TULI AEG OSTA VAJALIKUD ASJAD!
Teid otab Suur Valik kasvuhooneid kaubanduskeskuses EUROMEKA,Tallinn,Punane 50,esimesel korrusel.Seal Te võite naha paigaldatud kasvuhoone,saada infod,teha tellimuse ostu peale,paigaldamisele ja kohale viimisele.Võib ka osta kasvuhoone katte(polükarbonaat).Meie ootame teed igapäev esmaspäev-laupäev 10.00-19.00. Samuti teie võite saada info telefonidel; est.56621454,рус.56697289

www.kasvuhoonemeister.ee

E-mail: info@kasvuhoonemeister.ee

Teata

Sarnased kuulutused