okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Kasvuhoone "Delta"

Kuulutuse number: 4956775

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Kasvuhoone "Delta"

425 €

Paku oma hinda

  • Lisatud 31.08.2018 14:00
Tallinn

Kasvuhoone Delta on mõeldud aiakultuuride kasvatamiseks soodsa mikrokliima loomiseks suvilates ja aiamaadel. Kasvuhoone võib olla vastavalt ostja soovile eri pikkusega. Kasvuhoone vajaliku pikkuse saavutamiseks võib osta juurde lisasõlmi koos pikendavate vahetükkidega.

Kasvuhoone «Delta» on ette nähtud mikrokliima loomiseks, mis on soodne aiamaa kultuuride kasvatamiseks suvilates ja aiamaal.
Kasvuhoone võib olla erineva pikkusega sõltuvalt ostja soovist. Kasvuhoone vajalik pikkus tagatakse lisapakettidega koos täiendavate vahetükkidega ostmisega. Baaskomplekti pikkus 2,17 m, kaetava krundi pindala - 5,4 m 2. Paigutatud kasvuhoone karkassi kõrgus 2,23 m. Iga vahetükk pikendab kasvuhoone baaskomplekti 2,12 m. võrra.

Kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud rauatorudest ja monteeritakse isepuurivate kruvide, kruvide ja mutrite abil. Pressiseibidega isepuurivad kruvid on vaja kinni keerata minimaalse pingutusega, mis on seatud kruvikeerajal.
Kasvuhoone detailid on töödeldud säilitusainega, mis on ohutu inimestele ja ei ole mürgine taimedele.


Kasvuhoone jaoks ei ole vaja vundamenti, kuid paigaldus vundamendile on lubatud. Kasvuhoone
kinnitatakse krundile spetsiaalsete karkassiotsade sissekaevamise teel. Komplekti kuulub kõik vajalik katte kinnitamiseks.
Kasvuhoone komplektatsioon kattega tehakse ostja tellimusel.
Kasvuhoonel on kaks ust ja kaks õhuakent. Liikuv katus. Katuse eemaldamine vabastab kasvuhoone lumekoormuste eest ja taastab kasvuhoones loomuliku mullaviljakuse.
Baaskomplektile on vajalik 2 polükarbonaatplaadilehte suurusega 2,1x6 m paksusega 4 mm ja 12 lahtivõetamatut 4-6 mm H-kujulist polükarbonaadist profiili pikkusega 1,5 m. Igale vahetükile - üks polükarbonaadileht suurusega 2,1x 6 m ja 8 lahtivõetamatut H-kujulist polükarbonaadist profiili pikkusega 1,5 m.

Kasvuhoonete tugiraamistikud on kompaktsed ja mahuvad sõiduauto bagaažnikusse. Kärgpolükarbonaati saab ühte rulli keerata (kõik lehed) diameetriga alates 60cm kuni 1,2 m,  pikkusega 2,1 m. Selleks, et kärgpolükarbonaadiga kasvuhoonet transportida, on vaja ülemise bagaažnikuga sõiduautot või haagis.

Te võite kasutada ka meie kohaletoomise teenust.  

TULE JA VALI OMA KASVUHOONE!
TULI AEG OSTA VAJALIKUD ASJAD!
Teid otab Suur Valik kasvuhooneid kaubanduskeskuses EUROMEKA,Tallinn,Punane 50,esimesel korrusel.Seal Te võite naha paigaldatud kasvuhoone,saada infod,teha tellimuse ostu peale,paigaldamisele ja kohale viimisele.Võib ka osta kasvuhoone katte(polükarbonaat).Meie ootame teed igapäev esmaspäev-laupäev 10.00-19.00. Samuti teie võite saada info telefonidel; est.56621454,рус.56697289

www.kasvuhoonemeister.ee

E-mail: info@kasvuhoonemeister.ee

Teata