okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Kasvuhoone katte Kärgpolükarbonaat polükarbonaat,kasvuhooned

Kuulutuse number: 2202390

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Kasvuhoone katte Kärgpolükarbonaat polükarbonaat,kasvuhooned

39 €

Paku oma hinda

  • Lisatud 31.08.2018 13:55
Tallinn

Kirjeldus
Kärgpolükarbonaat:
Poorjas (kärg-) polükarbonaat kujutab endast eri paksuse ja struktuuriga valgust läbi laskvaid paneele, mida valmistatakse polükarbonaadi graanulitest väljasurumise meetodi teel.Kasutakse kasvuhoone katmiseks.
Lehe suurus pikkus 6m,x laius2.10m(12,6m2).Hulgihind on kokkuleppimisega.Toome kohale(Tallinna piiris tasuta).Tel.56621454 www.kasvuhoonemeister.ee

Polükarbonaati (4mm) lehe hind - 59 € ( 12,6 m2 ) käibemaks hinna sees

Polükarbonaati (6mm) lehe hind - 90 € ( 12,6 m2 ) käibemaks hinna sees

Polükarbonaati (8mm) lehe hind - 120 € ( 12,6 m2 ) käibemaks hinna sees

 Praegu  polükarbonaat lehe suurus pikkus 6m.,laius 2.10m 

                                     (4мм) odavam.Kiirusta. -39 euro leht

                                     (6мм) odavam.Kiirusta. -74 euro leht

                                   (8мм) odavam.Kiirusta. -105 euro  leht

VÕIMALUS TRANSPORTIDA POLÜKARBONAADI:

Kärgpolükarbonaati saab ühte rulli keerata (kõik lehed) diameetriga 60cm kuni 1,2 m, pikkusega 2,1 m(olenab lehtede kogust). Selleks, et kärgpolükarbonaadi transporterida, on vaja ülemise bagaažnikuga sõiduautot või haagis.


KÄRGPOLÜKARBONAADI OMADUSED
• üsna kerge (klaasist 20 korda kergem)
• läbipaistvuse kõrge tase - kuni 87%
• soodne valguse hajutamine
• soojusisolatsiooni kõrged näitajad – analoogsed klaaspakettidega (klaasist 4 korda soojemad)
• hea müraisolatsioon
• võib painutada külmas olekus
• suhteliselt madal hind võrreldes teiste plastikutega
• tuulekindel
• suur kandevõime (kannatab lund ja tuult)
• löögikindel (löögikindlus klaasist 200 korda suurem – ei purune)
• külmakindel kuni -40o C
• maksimaalne kasutustemperatuur +120o C
• vastupidav kemikaalidele
• kaitseb tugeva ultravioletse kiirguse eest
• hea ja kaasaaegne väljanägemine
• kasutusaeg ei piirdu 20 aastaga

VALGUSKIIRTE LÄBILASKMISE SPEKTER.

Läbipaistvate kahekordsete paneelide valguse läbilaskmine on kuni 87 %. Paneeli valguse läbilaskmise võime ei alane peale kauaaegset kasutamist. Tugev ltravioletne kiiritus (ulatus väiksem kui 390 manomeetrit), mis mõjub halvasti inimestele, taimedele, seadmetele, praktiliselt ei pääse läbi paneeli. Kasulike kiirte läbilaskmine on optimaalne. Kärgpolükarbonaat laseb minimaalselt läbi neid kiiri, mis asuvad infrapunase spektri tsooni äärmises osas (üle 5000 nm), mistõttu soojus, mida õhkuvad objektid piiritletud hoone sees, jääb sisse ja loob "kasvuhooneefekti", mis annab sellele materjalile kasutuseelise kattematerjalina kasvuhoonetes, aiamajades, talveaedades jne. Kõik kärgpolükarbonaadi paneelid hajutavad hästi valgust, nad peegeldavad läbitulevaid valguskiiri kõikidest pinnastest (ülemine kiht, jäikusribid, alumine kiht).
SOOJUSISOLATSIOONI OMADUSED.

Õhuline vahekiht kärgpolükarbonaadi paneelides on suurepäraseks soojusisolaatoriks. Isegi kärgpolükarbonaadi kõige õhemad paneelid (4 mm) on tavalise klaasiga isoleerimisest 4 korda paremad. Sealjuures konstruktsioonid kärgpolükarbonaadist ei purune, nad kaaluvad klaaskonstruktsioonidest vähem, see annab võimaluse oluliselt lihtsustada karkassi jne.

TULEOHUTUS
Kärgpolükarbonaat kuulub В1 kategooriasse- materjalid, mis ei lähe kergesti põlema. Ta põleb ainult avatud tules ja kustub iseenesest. Kärgpolükarbonaat ei soodusta tule levimist, ta ei moodusta põlevaid tilkasid, põlemisel tekivad ainult kerged niidid, mis jõuavad jahtuda enne kui nad maha kukkuvad. Peale selle, kärgpolükarbonaadi põlemisel ei eraldu mürgiseid aineid. Ja lõpuks, paneelide põlemisel, paneelide sees olevad avad soodustavad tekkiva suitsu ärajuhtimist, mis on põlemise korral väga hea.

VASTUPIDAVUS EKSTREEMSETES ILMA- JA KLIIMAOLUDES.
Poorjas polükarbonaat "tunneb ennast hästi" temperatuuri diapasoonis miinus 40 kuni pluss 120o C, isegi ekstreemse temperatuuri puhul jäävad kõik ta mehhaanilised ja optilised omadused alles. Paneelid kannatavad välja suurt lume ja tuule koormust. Polükarbonaat, nagu juba teada, ei kaitse päiksekiirguse eest. Selleks, et hoiduda halvast ultravioletsest mõjust, kasutatakse kahte meetodit: materjalile lisatakse UV-stabilisaatorit, või materjalile kantakse UV-stabiliseeriv kiht läbipaistva lakina. Viimane meetod on efektiivsem. Kärgpolükarbonaadi tootjad toodavad paneele välispidiseks kasutamiseks, milledel on kohustuslik kaitsekiht juba olemas. Praktikas kärgpolükarbonaadi paneelid katusematerjalina peavad vastu rohkem kui 20 aastat.

TULE JA VALI OMA KASVUHOONE!
TULI AEG OSTA VAJALIKUD ASJAD!
Teid ootab Suur Valik kasvuhooneid kaubanduskeskuses EUROMEKA,Tallinn,Punane 50,esimesel korrusel.Kohale võib tulla bussiga № 19,35,44,50,54,55,58 Pikri peatus.Seal Te võite näha paigaldatud kasvuhoone,saada infod,teha tellimuse ostu peale,paigaldamisele ja kohale viimisele.Võib ka osta kasvuhoone katte(polükarbonaat).Meie ootame teid igapäev esmaspäev-laupäev 10.00-19.00. Samuti teie võite saada info telefonidel; est.56621454,рус.56697289


EDOKSI OÜ
Reg.nr.10941657
KMRK EE100837270
Swedbank a/a 221034875637
Estonija /Tallinn/Kuklase 10/78
Tel.est. 56621454 / рус.56697289.
Email. edoksisport@gmail.com
Websait. www.kasvuhoonemeister.ee

Teata