okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Kõrvaaukude valutu tegemine

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Kõrvaaukude valutu tegemine

10 €

  • Lisatud 27.06.2019 12:22
Tallinn

 ühe kõrvaaugu tegemist + ühte kõrvarõngast.

 

STUDEX Co. USA – üks suuremaid kõrvaukude tegemiseks kasutatavate professionaalsete vahendite tootjaid maailmas. STUDEX Co. USA on ennast kogu maailmas heast küljest näidanud.

Palume rangelt järgida kõiki torkekoha hooldusega seotud soovitusi!  

Pärast kõrvaaugu tegemist EI TOHI nõel-kõrvarõngaid 1,5 kuu (4-6 nädala) jooksul ära võtta. Selle aja jooksul toimub kanali paranemine.

Kahel-kolmel esimesel päeval pärast kõrvaaugu tegemist ei tohi pesta pead, käia basseinis ega saunas, ujuda veekogudes. Samuti tuleb vältida füüsilisi koormusi ja aktiivselt sportimist. Töödelge augustamise kohti kahelt poolt iga päev (2 korda – hommikul ja õhtul ning kõige parem kui enne veeprotseduuride tegemist) firma STUDEX (geel või näovesi) spetsiaalsete vahenditega.

3-4 päeva pärast augustamist tuleb kõrvarõngaid regulaarselt, mitu korda päevas, vähemalt 1-2 minuti jooksul mõlemale poole keerata, samuti liigutada neid edasi ja tagasi, seejuures kõrvarõngaste kinnitusi ära võtmata. See on vajalik kanali kinnikasvamise vältimiseks ning samuti selle laiendamiseks. 

1,5 kuu pärast võib nõel-kõrvarõngad ära võtta. Esimesel korral võetakse kõrvarõnga kinnitus ära teatud jõupingutusega, Selleks, et kõrvarõngas õigesti ära võtta, hoidke seda kindlalt ühe käe kahe sõrmega eespoolt selle „peast” luues sellisel viisil toetava asendi ning teise käega tõmmake kõrvarõnga kinnitus ettevaatlikult ära. Kindlasti tehke seda puhaste kätega ja kiirustamata.

Pärast nõel-kõrvarõngaste äravõtmist on kanal nõel-kõrvarõnga tihvtiga sama läbimõõduga, seepärast ei ole soovitav kanda kõrvarõngaid, millede tihvti läbimõõt on nõel-kõrvarõnga läbimõõdust oluliselt suurem, samuti ei ole soovitav kanda inglise lukuga kõrvarõngaid. Kõrvarõngaste paigaldamisel võite vigastada kanalit ja põhjustada infektsiooni.

Enne uute kõrvarõngaste kandma hakkamist tuleb neid KINDLASTI piiritusega töödelda. Kõrvanibu – see on väga pehme ja elastne kude, seepärast omandab selles olev kanal aja jooksul ükskõik millise konstruktsiooniga kõrvarõnga tihvti läbimõõdu. 

Põletikunähtude esinemise korral (1,5 kuu jooksul pärast kõrvaaukude tegemist) on soovitav pöörduda nõuande saamiseks spetsialisti poole, kes kõrvaaugud tegi. Ärge tegelege iseravimisega!

Soovitus tulevikuks:
Ükskõik milliste kõrvarõngaste paigaldamisel ÄRGE MITTE KUNAGI suruge kõrvarõnga kinnitust tihedalt vastu kõrvanibu. Paljud teevad seda kinnituse kaotamise hirmus või muudel kaalutlustel, kuid selle tagajärjed võivad osutuda ebameeldivateks.

Kõrvaaukude tegemine on vastunäidustatud:
- kui klient põeb raskeid kroonilisi haigusi (näiteks nahahaigused, suhkrudiabeet jne);
- kui on eelsoodumus keloidide tekkeks;
- kui haavad paranevad halvasti;
- kui klient põdes hiljuti nakkushaigust (vähem kui 2 nädalat tagasi);
- kui klient tunneb ennast halvasti;
- immuunsüsteem on tõsiselt nõrgestatud;
- esineb allergilisus teatud metallitüüpide suhtes.

Teata

Kuulutuse number: 2696706