Kutse- ja kõrgkooli uurimustööde koostamine ja trükiteenus

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Kutse- ja kõrgkooli uurimustööde koostamine ja trükiteenus

20 €

  • Lisatud 17.02.2018 18:03
Tallinn

 

Teaduslik uurimistöö on dokument, mis kirjeldab tehniliste või teaduslike uuringute protsessi, progressi ja/või tulemusi või tehnilise või teadusliku uurimistöö probleemi seisundit. Selleks, et peegeldada hea teadusliku uurimistöö kirjutamise tunnuseid, on oluline mõelda kirjutamise viisile ja kasutatavale keelele.

Sageli on sedasi, et kvaliteetse ja nõudmistele vastava uurimistöö kirjutamiseks napib kas aega, kogemusi, oskusi või esineb muid elust enesest olulisi takistusi. Sellel juhul saan olla abiks mina. Teostan ja nõustan erinevate uurimistööde kirjutamisel – artiklid, kokkuvõtted, esimese ja teise kõrghariduse astme õppe kirjalikud tööd, praktikaaruanded, juhtumisanalüüsid ja (statistilised) ülesanded. Samuti vaatan üle ja annan juhendusi sisseastumise esseede ja projektide koostamisel. Abistan ka keelelise toimetamise ja vajadusel tõlkimisega (eesti, inglise, vene, saksa keel).

Täpsemat infot saab kirjutades kalevlaane5@gmail.com kus tuua ära töö koostamise/nõustamise spetsiifika ja muu info. Vastan 2-3 päeva jooksul, kui küsimus on põhjalikum ja nõuab analüüsi.

 

* Tasuda saab ka PayPaliga.

 

 

 

Teata

Kuulutuse number: 7300131

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt