Eesti

Soodustused

Kutseline kinnisvaramaakler Margus Kuusik

Kuulutuse number: 2378949

Kutseline kinnisvaramaakler Margus Kuusik

Hind määramata

Paku oma hinda

  • Kogus 1 tk
  • Maksmine Täpsemalt kirjelduses
  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 22.10.2017 17:25

Aitan kolida!

Olen kutseline kinnisvaramaakler Margus Kuusik Raid & Ko kinnisvarabüroost (http://www.raid.ee/margus-kuusik) ja mul on klientide jaoks alati aega!

Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroo on asutatud 1997. aastal maakleriteenuste osutamiseks ja õigusabi pakkumiseks Tallinnas ja Harjumaal. Mina tegelen kinnisvara vahendamisega juba 1994. aastast, pakkudes enda teadmistel ja kogemustel põhinevat stressivaba müügi-ostu-elukohavahetuse teenust.

Kinnisvaral on osapoolte jaoks erinev väärtus. Teadmistel, kogemustel põhinev professionaalne turundus pakub personaalseid lahendusi ja kõigi asjaoludega arvestamist.

Pole olemas ühesuguseid projekte, iga töö vajab parima tulemuse saavutamiseks erilahendust. Palun kohtume ja ma selgitan oma teenuse sisu detailsemalt.

Pakun koostööks tähtajatut maaklerilepingut, mida võite kuni käsundi täitmiseni igal ajal kahju kandmata üles öelda.

Raid & Ko kollektiiv koosneb 30% ulatuses kutselistest maakleritest. Juriidilist tuge pakub meie jurist Evi Hindpere, kes on muuhulgas avaldanud ca10 kinnisvaraalast käsiraamatut. Eduka tehingu nimel teeme koostööd fotograafi, hindajate, pankade, notarite, arhitektide, ehitusspetsialistide ja kolimisteenuste osutajatega.

Meie kinnisvarapakkumised leiate kodulehelt www.raid.ee ja suurimatest kinnisvaraportaalidest.

 

Tunnete turgu ja müüte ise? Ostuhuvilised vajavad abi, saate seda minu näol pakkuda!

 

Räägin eesti-, vene-, soome- ja inglise keelt ning tegutsen vastavalt Euroopa Liidu Kinnisvaramaaklerite teenuste standardile EVS-EN 15733:2010.

Olen oma klientidele lojaalne kuni pensionini – olen sündinud 1969!

 

Lugupidamisega

Margus Kuusik (kutseline maakler KKM 121227)

Mobiil (+372) 505 4636, e-post margus@raid.ee 

Teata