okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Laavakivist Quantum ripats 5000-6000 negatiivset iooni

Kuulutuse number: 7205078

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Laavakivist Quantum ripats 5000-6000 negatiivset iooni

29.90 €

Paku oma hinda

  • Kogus 1 tk
  • Maksmine Sularahas, ülekandega
  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 21.01.2018 11:26

Jaapanlaste nano-tehnoloogial baseeruvad Kvantripatsid, mis võimendavad skalaar-energiat. Grupp jaapani teadlasi avastas, et naturaalseid mineraale sisaldav vulkaaniline laava muundab liikuva energia vajalikuks koguseks energiaks, mida meie keha vajab. Ripats koosneb 70-st erinevast mineraalist ja kristallist, mis asetsevad läbisegi õhukeste kihtidena. Mineraalide ja kristallide kokkusulatus-tehnoloogia tekitab kiirendatud energia üleviimise luues kauakestva loomuliku skalaarenergia (vaakumenergia, nullpunktienergia) resonantsi.

Komplekti sisaldab ripatsit, kaarti ja karpi

Kvantripats on mineraalirikast pruunist laavakivist.

https://www.youtube.com/watch?v=ng0ZXtJ0uRY

Oma igapäevases elus puutume kokku paljude erinevate sidevahendus seadmetega nagu näiteks raadio, TV, mobiiltelefonid ja paljude muude elektromagnetiliste seadmetega, mis pidevalt saadavad ja võtavad vastu signaale erinevatel sagedustel. Inimese silm ei suuda neid laineid näha,  kuid on teada, et neil on mõju meie kehale. Võime tunda väsimust, peavalu, pinget või ebamugavustunnet silmades. See Energia ripats, mis on valmistatud laavakivi osakestest nano tehnoloogia abil, võib aidata ja kaitsta meie keha selle kahjuliku kiirguse eest.

TÄHELEPANU! Tegemist ei ole meditsiinitootega. See ei ole mõeldud ühegi diagnoositud haiguse raviks või muudel tingimustel haiguste raviks, hoolduseks, leevenduseks või ärahoidmiseks. Toote kohta avaldatud seisukohad ei ole kontrollitud Ravimiameti poolt.
Ärge kasutage toodet haiguse ravi või ravimite asemel. Kasutage seda koos tasakaalustatud toitumise ja regulaarse treeninguga.

Teata

Sarnased kuulutused