Eesti

Legendaarne kostüüm Gorka 3k "BARS"

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Legendaarne kostüüm Gorka 3k "BARS"

75 €

  • Lisatud 25.03.2020 16:20
Tallinn

MIKS ON LEGENDAARNE KOSTÜÜM GORKA 3k "BARS" JAHIMEESTE, KALAMEESTE JA TEISTE AKTIIVSE PUHKUSE HARRASTAJATE SEAS NII POPULAARNE?

AASTARINGSELT KANTAV

Rõivaste aluskangaks on telgiriie, mis pakub kindlat kaitset igasuguse ilmaga – neid rõivaid kandes pole teil vaja karta ei tormi, vihma ega tuult! Sada protsenti puuvillast riie lubab teil ennast ka kõige palavama ilmaga mugavalt tunda ja laseb nahal hingata. Enam pole vaja muretseda ilmaennustuse pärast.

VASTAB TÄIELIKULT SÕJAVÄE VÄLIVORMI NÕUETELE

Mägedes kasutatava tormiülikonna Gorka-3k teisend on välja töötatud aastaringseks ja igapäevaseks kandmiseks välitingimustes. Riietus peegeldab eriteenistuste tänapäevaste tormiülikondade kontseptsiooni.

MUGAV

Kõige kiiremini kuluvatele kohtadele on õmmeldud tugevdavad reljeefsed kattelapid, mis annavad riietele erilise tugevuse. Püksipõlved ei veni välja, püksid püsivad kindlalt paigal, jättes teile samal ajal piisavalt liikumisruumi. Värvlis ja allservas on kummipaelad. Komplekti kuuluvad ka traksid. Vastab täiesti teie etteantud parameetritele.

KOSTÜÜM GORKA 3k

Fakt nr 1. Kostüüm Gorka Bars ei ole lihtsalt viie taskuga telkmantel ega sellega sarnanev analoogmudel. See on 100% originaalne sõjaväevorm.

Fakt nr 2. Bars on AINUS tootja, kes valmistab seda erivägedele mõeldud mudelit.

Fakt nr 3. Kostüümi Gorka on korduvalt katsetatud lahingutingimustes.

 

MORE INFO:

tel. +371 29425101 (WhatsApp, Viber, Telegram)

tel. +371 20400017

email: info@voentorg.lv

www.voentorg.lv

Kuulutuse number: 4611181

1837
Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt