okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Mängu maamajake Starplay

Kuulutuse number: 9748581

Mängu maamajake Starplay

99 €

https://www.morex.ee/s/pgzc

Erk mängumajake, mis on ehtsaga nii sarnane, saab suurepäraseks asenduseks omavalmistatud telgile või tekkidest vigvamile. Hubases ja ruumikas majas saab lõbusalt veeta aega sõpradega ja isegi lugeda raamatuid emaga.

Majakese seinad on paigutatud väikese kalde all, mis annab sellele muinasjutulise onnikese välimuse. Lame katus kivimustriga, seinad laudade ja aia imitatsiooniga, postkastiga uks - kõik on täielikult läbimõeldud.

Tänu akende suurele arvule on maja täidetud valgusega, ning pisikesel on seal jahe isegi suvise palavusega. Noorte aednike jaoks on akende all ette nähtud väikesed tannid. Ja väikeste asjatundjate jaoks - kell, selle õppimiseks.

Laste maamajake on valmistatud keskkonnasõbralikust polümeerist. Materjal on vastupidav päikesele, niiskusele ja pakasele, seepärast soovi korral saab teie pisike mängida majakeses isegi talvel.

Mänguasjal on tugev konstruktsioon ilma teravate nurkade ja kriimustavate pindadeta. Majakest on lihtne panna kokku ja teha lahti ilma tööriistadeta, plastkomponentide abil. Mänguasi ei vaja erilist hooldust. Tolmu ja mustuse puhastamiseks piisab maja üle valamisest veega aiavoolikust.

 

Peamised omadused:

vanus: alates 2. eluaastast,

suurus: 140x108x115,5 cm,

materjal: kvaliteetne polümeer,

komplektis: kinnitused montaaži jaoks,

karbi suurus: 134х103,5х12,5 cm.

Mängides majakeses laps imiteerib täiskasvanuid ning arendab suhtlemisoskusi.

Kvaliteedigarantiiga lastemajakese ostmiseks Lätist helistage meile ja vormistage tellimus.

www.MOREX.ee

info@morex.lv

+371 26003120

Teata

Sarnased kuulutused

okidoki
Kuulutused
Abi