Eesti

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Märg-ja kuivtolmuimeja Rovus Phantom

112 €

Paku oma hinda

Tallinn

Outlet, nagu uus

Tavahind 329.99 EUR

Tänapäeval on puhas õhk muutunud väga haruldaseks ja seepärast soovisime pakkuda suurepärase jõudlusega tolmuimejat, mis filtreerib vett, püüab kinni igasuguse mustuse ja isegi väga väikesed osakesed, suunates vaid puhta õhu tuppa tagasi. See toode erineb kõigist tavalistest veefiltriga imuritest sisseehitatud eraldi pesuaine nõu poolest, mis võimaldab sügavpuhastada vaipu, diivaneid ja tugitoole pesuaine, vee ja imuri võimsuse abil.

Phantom Wet&Dry imur annab tolmuimejale täiesti uue tähenduse.

See vaimustavalt mitmekülgne 1200 W võimsusega tolmuimeja ei ole üksnes kuiv- ja märgimur, vaid võimaldab ka tekstiile pesuainega sügavalt puhtaks pesta ning õhku puhastada.

Phantom Wet&Dry imur toimib kui

veefiltriga kuiv tolmuimeja

kangast tolmukotiga tolmuimeja

vedelike märgimur

pesuaine nõuga vaipade, diivanite, autoistmete, madratsite ja lemmiklooma aseme puhasti…

õhupuhasti

1. Veefiltriga kuiv tolmuimeja

Tõmbejõu poolest võivad tavaliste tolmuimejate tolmukotid täis saada ja filtrid ummistuda, mis vähendab märgatavalt õhuvoolu ja muudab võimatuks koguda mustust samamoodi nagu algselt. Need kipuvad puhuma suure koguse peent tolmu tuppa tagasi ja seepärast pole need tegelikult „tolmu imejad”, vaid kõigest „tolmu ümberpaigutajad”.

Lahendus seisneb veefiltris, mis kasutab tavaliste filtreerimismeetodite asemel puhast vett mustuse kogumiseks. Sissetõmmatud tolmune õhk juhitakse veenõusse, mis kogub mustuse kokku. Veenõust väljuv õhk tsentrifuugitakse, et vesi eemaldada, ja seejärel voolab saadud puhas õhk tuppa tagasi.

2. Kangast tolmukotiga tolmuimeja

Tohutus koguses tolmu ja mustust koguv Rovus Phantom Wet&Dry imurit saab kasutada ka klassikalise kangast kotiga tolmuimeja ja külma tuha* imurina. Tolmukotti saab lihtsalt puhastada ja pesta ning pärast kuivamist saab seda aina uuesti kasutada.

*Vähemalt 12 tundi pärast põlemise lõppu ja ainult tuleasemetel, mis ei ole soojust salvestavad ahjud. Ärge kunagi koguge imuriga kuuma ega põlevat tuhka.

3. Vedelike märgimur

Rovus Phantom Wet&Dry imur saab jagu igasugusest märjast sodist: mahavalgunud vedelik, ümber läinud veeämber, pesu- või nõudepesumasina leke või isegi lumesulamisvesi garaažis. Selle imuriga saad nagu muuseas põrandaid kiiresti ja tõhusalt kuivatada.

4. Pesuaine nõu tekstiili puhastamiseks

Rovus Phantom Wet&Dry imuril on ka sügavpuhastav töörežiim, mis tuleb appi igasuguste esemete puhastamisel. See on ideaalne vaipade, diivanite, pehme mööbli ja palju muu värskendamiseks ning isegi mustuse ja plekkide eemaldamiseks. Suuna eraldi pesuaine nõuga imur puhastatavale pinnale ning selle võimas tõmbejõud eemaldab plekid ja tõmbab pinna praktiliselt kohe kuivaks.

5. Õhu puhastamine aitab oma mugavas kodus kergelt hingata

Siseõhk võib olla palju rohkem saastunud kui õhk väljas. Tolmulestad, hallitus ja õhus lenduvad osakesed võivad tekitada hingamisraskusi ning raskendada allergilist reaktsiooni. Rovus Phantom Wet&Dry imur parandab toaõhu kvaliteeti ja eemaldab allergeenid. Veenõusse saab ka lisada värskendavat lõhnaainet (ei ole kaasas). Imur tõmbab toaõhu sisse, püüab osakesed veefiltrisse ning saadab vaid puhta ja värske lõhnaga õhu tuppa tagasi. Suurepärane vahend, et võidelda lemmikloomade, suitsu ja muude lõhnade vastu!

Peale selle hämmastava imuri kõigi teiste eeliste on sellel ka kaks ratast, et seda lihtsalt toast tuppa teisaldada, suur kümneliitrine veenõu, eraldi kuueliitrine pesuaine nõu ja erinevaid tarvikuid. Peale tavalise põrandaharja on selles asendamatus komplektis ka otsikud vedelike või pesuainega märgimurina kasutamiseks ning erinevaid väiksemaid harju ja otsikuid raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks.

Kaunis kodus on erinevat liiki pindu ning Rovus Phantom Wet&Dry imur tuleb toime kõigi nende puhastamisega.

Tere tulemast "SaleZone" poodi! Добро пожаловать в Salezone!
Tasuta transport ,Promokood "RA" - 5%"
Kontakt +3725512740 Viber, WhatsAPP +37253984444
Õismäe tee 1b, E-R 10-18, L 10-16, P kokkuleppel
Kaup võib kätte saada kulleriga või tulge ise poodi!
Товар можно получить через курьера или забрать в нашем магазине

Kuulutuse number: 9176834

171
Lisatud: 03.10.2019 12:18
Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt