Medpoint Roomik Massaažirull Must

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Medpoint Roomik Massaažirull Must

19.90 €

Paku oma hinda

Osta deposiidi kaudu

  • Kogus 1 tk
  • Tagastamine Kaupa ei võeta vastu
  • Lisatud 18.02.2018 14:06
Narva

Medpointi Roomik on uus ja veelgi paremate masseerivate omadustega massaažrull, mida soovitame just tegevsportlastele.

Roomik Massaažirull on väga vastupidav ja talub suuri koormusi ning korduvat kasutamist. Rullil on unikaalne disain ja kasutatud on kõvemat ja efektiivsemat materjali, mis võimaldavad mõjuvamat lihastöötlust, mis tõttu on see eriti vajalik tippsportlastel. Roomikut on väga lithne kasutada, lihtsalt toeta rullile valuliku kohaga ning alusta rullimisega.
Rull on kompaktne ja kerge (vaid 600g), mis tõttu on seda lihtne treeningule või reisile kaasa võtta.

Medpoint Roomik oli algselt disainitud sportlastele, kuid on samas sobiv ka tavainimestele, kes vajavad tugevamat lihashooldust. 

Toode sobib igale inimesele, kes tahab oma lihasvaludele ja lihaspingetele leevendust ning inimestele, kes tahavad tugevadada oma kerelihaseid. Medpoint massaažirull peaks olema iga tõsiselt treeniva sportlase, lihashoolduse abivahend! Igapäevane rullimine hoiab Teie lihased korras ja seetõttu väheneb tunduvalt vajadus käia massaažilaual, hoides sellega kokku ka raha!
Medpoint Roomik on ideaalne abivahend leevendamaks lihaspingeid raskesti venitatavatel kohtadel, milledeks on näiteks reie välisküljed ja sääre pealsed. Samuti on see tõhus vahend seljas olevate pingete leevendamiseks. Medpoint Roomiku teeb eriliseks võrreldes teiste massaažirullidega see, et on toodetud kvaliteetsetest materjalidest,  mis tähendab, et kui tavalised nn. vahurullid lähevad kiiresti läbi (loe pehmeks ja loperguseks), siis see rull kestab kaua. Kui massaažirull läheb pehmeks, siis ta ei anna enam soovitud efekti ja tulemust.

Kasutamine:

Massaažirulli kasutamine on lihtne, tuleb leida oma lihases valulik punkt, toetada selle punktiga rullile ja  rullida edasi-tagasi, kuni valulikkus kaob. Esimesel korral ei tasuks väga agressiivselt rullida,  vaid proovida kuidas keha reageerib. Tasapisi  trikke  ja keha tunnetust õppides on võimalik  lihaseid lõtvadena hoides maksimaalset effektri saada.

Suurus:

Mõõdud – pikkus 33cm ja läbimõõt 13.5cm
Kaal – 600g

 

Tavahind 33.90 EUR

Kaupa ei võeta vastu

Teata

Sarnased kuulutused

Kuulutuse number: 7302324

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt