Eesti

Moodulmaja 59,5m2 / Soojakud 9x3.3m / “Konteiner maja”

12 500 €

Paku oma hinda

  • Seisukord Kasutatud
Tallinn

Müüa parimad tavalisest oluliselt suuremad Soome tüüpi soojakud 2tk komplektina. Kasutuses olnud mitte ehituses vaid ajutiste klassiruumidena. Need on suurimad soojakud, mille transpordiks pole vaja saateautot. Kokku saab täpselt alla 60m2 maja, millele pole vaja projekti teha. Ehitist saab käsitleda ka ajutise rajatisena kuni 5 aastaks. 5 aasta täitumisel saab seda kenasti taaskord 5 aastaks pikendada.

Olenevalt, mis otstarbeks soovite sobivad kasutuseks ka ümberehituseta kuna põrand, lagi, seinad, katus, aknad kõik väga korralikud ning ei vaja välja vahetamist. Veekahjustusi pole. (Pildil olevad puutükid olid vaid korraks sinna ladustatud - põrand on puhas ja sile.) Radikad, pistikud, elektrikilp kõik töötavad.

Soojakute raam on valmistatud metallist ja soojustatud kvaliteetsete sandwich paneelidega, mis ei idane ega mädane ning on mitu korda soojem tavalisest villaga soojustusest. Võrreldes Eesti puidust soojakutega on need soojakud sisuliselt igavesed.

Põhja all on siinid, mis hoiavad soojakut maast kõrgemal. Soojakud on hoiustatud fibo plokkide peal, mitte lihtsalt maa peal nagu piltidelt võib tunduda. Soojakutel omavahel nö vaheseina pole. Ehk nad moodustavadki ühe suure ruumi.

Asuvad Harjumaal Raasikul. Transpordiga saan soodsalt aidata. Kirjuta ja tule vaatama.

Lase fantaasial lennata ja tee endale see suvi unistuste kodu või tööruum!

Kuulutuse number: 12656229

1135 (+22 täna)
Lisatud: Täna, 13:20
Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt