Kuulutus ei ole aktiivne
Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud
Müügile on tulnud metsaäärne ja päikseline 4-toaline korter.
Korter on mugava läbi maja avara planeeringuga ja aknad paistavad mõlemale poole. Maja taha avaneb metsavaade.
Korterisse paistab nii õhtu- kui ka hommikupäike. Elutuppa ja avatud kööki paistab hommikupäike ja magamistubadesse õhtupäike.
Vannituba on plaaditud, kuid laes puudub ripplagi.
MAJA
Korteriühistu on majas tegutsenud juba 11 aastat. Juhatus on viieliikmeline. Juhatuse liikmetele tasu ei maksta.
ÜMBRUSKOND
Privaatne, mugav ja turvaline asukoht rahulikus piirkonnas. Majast 1 km kaugusel asuvad marja- ja seenemetsad.
Teed on valgustatud ja talvel lumest puhtaks lükatud. Toidukauplus asub 100m kaugusel. Läheduses asuvad Vasalemma Põhikool ja lasteaed (2 km), lasteaiad Rummus (5 km) ja koolid Paldiskis (25 km). Vasalemma ja Padise mõisad, kohvikud ja restoranid asuvad mõne minuti autosõidu kaugusel. See on ideaalne koht puhkamiseks ja mõnusateks jalutuskäikudeks. Ümberringi elavad aastaringselt toredad naabrid.
PARKIMINE JA PANIPAIK
Parkimine maja ees vabal kohal. Korteril on võimalik kasutada keldris üldkasutatavat ruumi panipaigana.
ÜLALPIDAMISKULUD
Korteri ülalpidamiskulud on ca 140€.
Jaanuar 2022 arve oli 274 eurot, millele lisandub elekter vastavalt tarbimisele.
Remondifond on 0,35€/m2 ehk selle korteri kohta on see 25,87€/kuus.
Kõrgeim küttekulu jaanuari 2022 arvel oli 2,45€/m2 ehk 181€.
PIIRKOND/ASUKOHT
Ämarisse sõidavad järgmised bussid - 146, 148, P5 (Risti kool), VV2 Vasalemma jaama, 136, 107, 149. Vasalemma paari poe, raudteejaama ja kooliga asub 4km kaugusel. Vasalemma on võimalik minna mööda mugavat kergliiklusteed. Ämaris on samuti kaks väikest toidupoodi, üks neist üle hoovi. Maja ees on ka aiaga piiratud lastemänguväljak. Lisaks on Ämaris Coopi pakiautomaat.
Mugav transpordi- ja logistikaühendus nii Tallinna kui ka teiste linnadega.
KAUGUSED
Ühistranspordi peatuseni 0,2 km
Vasalemma rongijaam umbes 2,5 km kaugusel
Keila umbes 15 km kaugusel
Saku umbes 30 km kaugusel
Tallinnasse umbes 47 km
Korter on sissekolimiseks vaba!
Olete oodatud korteriga tutvuma!
Ei luba enda kuulutust kopeerida.
№11339188