Eesti

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Muusikud Teie sündmusele

250 €

Tallinn

Professionaalne meeste vokaalansambel võib laulda teie üritusel.Esinejate hinnad sõltuvad mitmetest teguritest: ürituse pikkusest ja sündmuse üldinse iseloomust.

Hea nõu ei maksa midagi - konsulteerime Sind meeleldi, vaadates üle Sinu planeeritava eelarve ning kuulates Sinu soove, millest lähtuvalt oskame soovitada parimaid valikuid.

On palju võimalusi hinda mõjutada, seega võta meiega julgelt ühendust, isegi, kui arvad, et jääd oma eelarve juures soovitu leidmisega hätta. Arutame ning leiame lahenduse.

 

Vokaalansamblit “The Soul Singers“-it peetakse üheks perspektiivikaimaks ja parimaks muusikakollektiiviks Eestis. Me esineme regulaarselt rahvusvahelistel festivalidel ja ka raadios ning televisioonis.

Meie ansambel on valmis korraldada muusikalist saadet igale sündmusele. Ansambel koosneb 4 kuni 6 inimesest, olenevalt vajadusest.

„The Soul Singers“ – professionaalsed vokalistid, kelle hääled võivad esitada erinevaid muusikateoseid. Kollektiiv esitab maailmamuusika parimaid pärle.

Meeleldi esitame Teile laule kümnes erinevas keeles.

Meie repertuaar sisaldab erinevaid muusikastiile ja zanre: Folkloormuusika, kõige popuaarsemad maailmahitid, pop, jazz, vene romanss ja folk, prantsuse folk, itaalia San-Remo, vanaaegne vaimulik muusika, laulud gospeli stiilis, spirituaalid ja palju muud. Iga kuulaja kindlasti leiab enda jaoks miskit südamelähedast.

 

Enamus esitatavest teostest on originaalsed ansambli aranžeeringud. Palasid esitatakse nii a-capella kui instrumentaalsaatega. Teil on võimalik tellida esitatavat kava Teie enda maitse järgi. Iga esinemine on meeldejääv sündmus.

 

Me esineme:

Pulmades;

Sünnipäevadel;

Juubelitel;

Konverentsidel;

Teie poolt valitud üritusel;

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teeme ka koostööd professionaalsete instrumentaalsete kollektiividega.

Klaver ja flööt

Klaver ja viiul

Kitarr ja viiul

 

Muusikavalik on lai: romantiline muusika, filmimuusika, jazz, tantsumeloodiad, klassikalised teosed, eesti populaarsed laulud, vene rahvamuusika, erinevad kuulsaimad maailma meloodiad ja palju muud.

 

Oleme avatud Teie pakkumistele, võtke meiega ühendust ja leiame just Teile sobivaima lahenduse.

Lisainfo

Web: www.the-soul-singers.com 

Facebook: https://www.facebook.com/TheSoulSingers/

 

Kontaktid

MTÜ The Soul Singers

reg. Kood 80411131

Projektijuht: Edgar Tron

E-post: music@the-soul-singers.com

Tel. (+372)53 983 295

Kuulutuse number: 9177017

91
Lisatud: 03.10.2019 13:12
Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt