okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Nutrex Anabol-5 120 Caps

Kuulutuse number: 9510950

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Nutrex Anabol-5 120 Caps

27 €

  • Lisatud 16.01.2020 11:48
Tallinn

A Strong Non-Steriodal Anabolic Agent!

120 Capsules

Unflavored

Kõik kaubad on paigas

Olen Kristiine Keskuse lähedal

info +372 55687662

Maailma tugevaim mittesteroidne anaboolne aine!

Anabol-5 on maailma tugevaim mittesteroidne anaboolne aine. Anabol-5 tekitab äärmiselt anaboolse ja kataboolet seisundit tõkestava keskkonna, suurendades sellega järsult lihastes sünteesitavate valkude kogust. Koos intensiivse jõutreeninguga stimuleerivad Anabol-5 tugevad adaptogeensed omadused üldist anabolismi, tõkestavad lihasvalkude lagunemist ning võitlevad lihasväsimuse vastu. Anabol-5 on esimene toode, mis aitab tõhustada keha enda valguehitustsüklit, kasutamata selleks hormoonide või steroidide abi. Tugeva anaboolse seisundi tagamiseks kogu päeva vältel sisaldab Anabol-5 kiiretoimelisi ja toimeainet pikaajaliselt vabastavaid mitmefaasilisi kapsleid.

1. faas - kiirelt anaboolse seisundi tekitav vedelikukapsel: Anabol-5 väline vedelikkapsel tagab, et kehas tekib anaboolne lihaseid kasvatav seisund juba mõned minutid pärast kapsli sissevõtmist. See on eriti oluline hommikul pärast ärkamist ja pärast treeningukorra lõppu.

2. faas - toimeaine pikaajalise vabastamisega anaboolset seisundit võimendav sisekapsel: paigutades teadlikult kindlad koostisained eraldi kapslisse, oleme anaboolset mõju märgatavalt pikendanud. Kui 1. faasi kiirelt anaboolset seisundit tekitav mõju on lihastesse jõudnud, pääsevad järk-järgult mõjule 2. faasi pikaajalised anaboolsed omadused.

Soovitatav kasutus: võtta 2 mitmefaasilist kapslit kaks korda päevas. Parimate tulemuste saamiseks võtta kaks mitmefaasilist kapslit koos hommikusöögiga ning veel kaks mitmefaasilist kapslit koos õhtusöögiga. Kõige parem on võtta Anabol-5 tsüklitena. Ühe tsükli soovituslik kestus on 12 nädalat, millele peaks järgnema 2 nädala pikkune paus.

Teata

Sarnased kuulutused