okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Pandimaja, Tallinn, iga päev

Kuulutuse number: 9914120

Pandimaja, Tallinn, iga päev

  • Lisatud 18.02.2021 11:57
Tallinn

Usaldusväärne pandimaja Tallinnas. 20 aastat turul !

Pandiks võtame praktiliselt kõike, intressid alates 10% kuus.

Hindamine, kontaktid ja  üldinfo.

Sõnumid okidoki, kontoris Sõle 64 ( 1 korrus ), telefoni teel, SMS 24/7

Tallinn, Sõle 64 ( 1 korrus ) . Avatud iga päev . E-L : 10.00-21.00 , P : 11.00-15.00

Tasuta ja mugav parkimine

 

MEIST

Meie lombard on kommertsasutus, mis väljastab varaga tagatud lühiajalisi laene. Pandimajja võib tuua väärtuslikke esemeid: kullast ja hõbedast juveeltooteid (sõrmus, pross, kett jne), mitmesugused seadmed. Tihti tuuakse Meie pandimajja arvuteid, tahvelarvuteid, nutitelefone, kõlareid, fotoaparaate, droone, telereid, kelli, mängukonsoole, tööriistu ja jalgrattaid. Vaatleme ja analüüsime iga olukorda eraldi ning seetõttu pole meil pandiesemetele piiranguid, see võib olla odav nutitelefon, kallis Šveitsi kell, vääriskiviga kuldsõrmus, vana tööriist või uus Apple’i sülearvuti – kõiki esemeid hinnatakse nende väärtuse järgi.

Raha väljastamisel sõlmitakse leping täisealise kliendiga, kes esitab kehtiva isikut tõendava dokumendi. Liiast pole ka pandieseme täiskomplekt ning eseme ostu kinnitav dokument. Enne lepingu sõlmimist või pandieseme maksumuse kohta lisainfo saamist võite meiega ühendust võtta telefoni või e-posti teel. Viime võimalikult kiiresti läbi umbkaudse hindamise ja teatame teile kõik tingimused.

Pärast lepingu kehtivuse lõppemist on teil võimalus oma pant tagasi lunastada või pandieseme lepingut pikendada, samuti saab krediidisummat osade kaupa kustutada. Kui pandieset ei lunastata ja lepingut ei pikendata, hakkame eset müüma, kuid igal juhul ei jää te võlglaseks, teave teie kohustustest ei lähe inkassofirmadele ega kolmandatele isikutele, teie risk piirdub teie pandiesemega ja me võtame ülejäänud riskid enda peale.

Teata