okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Parimad videoregistraatorid Eestis

Kuulutuse number: 1457951

Parimad videoregistraatorid Eestis

49.90 €

Sisaldab KM

Tallinn

Parimad videregistraatorid Eestis.

Suurim valik navigatsiooni-ja registraatoreid.

Meil on juba üle 9 aastane müügikogemus.

1. Tallinn Mahtra1 Mustakivi Keskus 28 box (2k) E-P 10.00-20.00 +372 583 14425

2. E-mail, kirjutage
3. www.naviseade.ee

Ostu soodustused:

1. Kõik seadmed asuvad Tallinnas, soovi korral saab seadme osta 15 minutiga.

2. Registratorid on uued, tootjapakendis. Ostu eel saab igat seadet vaadata ja võrrelda.

3. Igale seadmele on eelnevalt tehtud käsitsi häälestus ja müügi ettevalmistus.

 

Abistan navigatsiooni seadistada mobiiltelefoni, sülearvutisse,
annan konsultatsiooni kõikides küsimustes iga naviseadme kohta
(Garmin, TomTom, Prestigio, Mio, Sony. Navigon и jne.).

videregistraatorie renoveerimine.

 
 
Miks meie ?
Tänapäeval auto GPS naviseadmed on muutunud väga populaarseteks, just see põhjustab uute poodide avamist mis müüvad just neid elektroonika seadmeid. Juhul kui Teie soovite osta tõesti kvaliteetne, garantii omav ja sertifitseeritud kaup mis töötab aastaid – valige ainult usaldusväärne firma. Meie meeskond hakkas antud valdkonnas tegelema hästi ammu. Meil oli piisavalt aega, et väga hoolikalt uurida turu olukorda, inimeste huvi ja vajadusi. Oleme võimelised pakkuda Teile soodsa hinnaga kõrge kvaliteet.


Lisaks teeme kõike, et pidevalt laiendada tootevalikut, jälgida poe seisu ja pakkuda värskeimad kaarte mis on eriti täpsed ja funktsionaalsed. Külastades meie poodi, kohe leiate just endale sobiv toode, tuvute kasuliku infoga mis aitab Teha teha õige valiku ja osta endale väga kõrge kvaliteediga GPS seade. Meie klient hoiab oma aega kokku.

See, et meie poodi töö on tõesti kasulik tegu rõhutab ka meie klientide tagasiside. Kõik tagasiside sõnumid vastavad 100% tõele, sest meie meeskond regulaarselt kontrollib nende sõnumite sisu ja vastavust reaalsusele. Seni oleme Baltikumis juhtiv firma, sest arvame, et kõike peab tegema kõrgeimal tasemel. Väga kitsas spetsiifilisus, laitmatu naviseadmete teadmine, pikaajaline kogemus ja viisakas teenindamine annab meile võimalus olla parimatest parim. Vaatamata sellele, et meie oleme võitnud paljude klientide usaldust, ei peatu meie saavutatul vaid jätkame pakkuda Teile uusimaid naviseadmete mudeleid ja tarkvara. Meie suhtume oma töösse väga suure vastutusega sest meie jaoks on see väga oluline tegevus.

Paljud meie konkurendid lubavad Teile palju, kuid reaalselt ei oska oma lubadusi korrektselt täita. Täna mõnil värskel poel läheb väga hästi, kuid homme tekkivad probleemid ja siis poodi keegi ei külasta ja lehekülg kaob veebis. See tähendab, et varem lubatud garantiid enam ei kehti. Tehniline tugi muutub ebaaktuaalseks.

Külastades , olete turvalises kohas. Meie pakume ka lisateenuseid, näiteks, naviseadmete remont, tarkvara uuendus jne. Meie käest ostetud naviseadmeid on kasutamiseks kohe valmis ja ei vaja lisahäälestamist. Tähtis on ka see, et ostu võib ülekiiresti sooritada. Saate oma tellimus 15 minutiga vormistada. Kõik mudelid on alati kohapeal olemas, Teie ei pea nädalaid ootama, et oma tellitud kaup kätte saada.

Teata