Eesti

Pinglaed

5 €

Tallinn

Pinglaed Tallinnas
Kas soovite elada nagu Dubais ja värskendada oma kodu, kontori, kohviku või poe lage mõne tunniga, ilma müra ja tolmuta? Meie pinglaed on vastupidav ja ilus alternatiiv traditsioonilistele kipsplaadist, krohvist või värvist lagedele.

Pakume laias valikus ripplagesid: läikivad, matid, satiin-, peegel-, mustrilised, perforeeritud, siledad ja mittestandardsed geomeetrilised kujundid.

Põhjused, miks ripplagede paigaldus meilt tellida:

Ausad hinnad. Kulu teatame koheselt, ilma varjatud lisakuludeta.
Kättesaadavus. Vana lage pole vaja eemaldada – paigaldame ripplae otse sellele, mis säästab aega ja raha.

Individuaalsus. Loome ruumis igasuguse meeleolu, rõhutades stiili ja funktsionaalsust. Mis on eriti oluline kaupluste, restoranide ja muude äripindade sisekujunduse jaoks. Pinglaed võivad olla ümmargused, ovaalsed, hulknurksed, peegelpildiga, läikivad, matid, fototrükiga...

Vastupidavus: Meie pinglaed on tugevad ja vastupidavad, ei deformeeru niiskuse ja temperatuurimuutuste mõjul. Pinglae ​​kasutusiga on keskmiselt 10-20 aastat.

Ruumi mahu säilitamine. Meie ripplaed on monteeritud raamile, mis paigaldatakse põhilaest lühikese vahemaa kaugusele. Eriti kasulik madalate ruumide omanikele.

Lihtne hooldada. Meie ripplagesid on lihtne tolmust ja mustusest puhastada, lihtsalt pühkige pind niiske lapiga.

Täiustatud heliisolatsioon. Meie pinglaed neelavad müra ja vibratsiooni, mis on eriti kasulik kortermajade korterites ja kontorites.

Vastupidav niiskusele ja hallitusele. Pinglaed on õige valik vannituppa ja basseinidesse.

Seetõttu on meie pinglaed suurepärane valik neile, kes hindavad kvaliteeti, ilu, mugavust ja vastupidavust.

Ärge lükake oma koju või kontorisse õige lae paigaldamist edasi. Kirjutage ja helistage juba täna ning me ütleme teile, millest alustada.

Nautige töökindlust ja esteetikat aastaid!

Kuulutuse number: 3985970

9178 (+1 täna)
Lisatud: 19.05.2024 08:37
Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt