Kuulutus ei ole aktiivne

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Spordiväljaku tn 2, Lelle, Kehtna vald, Raplamaa

  • Kogupind 123.5 m²
  • Tube 3

Rapla maakond, Kehtna vald, Lelle alevik, Spordiväljaku 2

Lelle alevikus, müüa suure krundiga vanem maja, mis jääb raudteejaamast 300 m kaugusele. Tallinna jõuab auto või rongiga 1 tunniga ning Raplasse 20 minutiga. Kehtnasse kulub autosõiduks 10 minutit.
Alevikus on apteek, lasteaed, rahvamaja, väike toidupood, suuremad poed on Kehtnas ja Raplas,
Põhikoolid on Kehtnas ja Eidaperes ning koolidesse viivad koolibussid.
Toimekas kogukond, ujumas käiakse Imsi rabajärves( 1km kaugusel). Lelles on ka korralik jalgpalliväljak ning korviplats.

MAJA
Remonti vajavas majas on kolm tuba, teisele korrusele saaks vaheseina tegemisega ühe toa juurde teha.
Välissein on puitsõrestik konstruktsiooniga, mille vahel saepurusoojustus ja välisviimistluseks krohvitud tep-plaat.

Algupärase planeeringuga maja kese on ahi, mille ümber on toad- nii ulatub ahjusoojus kõikjale. Ahjud on mõlemal korrusel ja korstnapühkija hinnangul ka korras.
Puidust tahvel-siseuksed, kaheraamilised puitaknad, mis esimesel korrusel on vanemad ja teisel korrusel uuemad. Alttuulduv puitlaudisest põrandad.
Köögis on soojamüüriga puupliit ning köögi all suur ja kõrge täiskelder.

KÜTE, VESI, ELEKTER
Kaks ahju ja puupliit soojamüüriga.
Kaks salvkaevu,vesi on toodud majja( torustik sügaval maas sees) ja veepump-hüdrofoor asub majakeldris.
Soe vesi elektriboileriga.
Kanalisatsioon olemas, suubub kogumismahutisse. Praegu on majas kuivkäimla.
Omanikul on tehtud liitumistaotlus vee-ja kanalisatsioonitrassiga liitumumiseks. Trasside ehitust plaanitakse lähi-aastatel, viimane info, et juba 2023.a.

Peakaitse 3x25A. Elektrijuhtmed on vahetatud mitu aastat tagasi.
Majas Telia sidekaabel, praegu ei kasutata


MAJANDUSHOONE
Renoveerimist vajavas majandushoones on puukuur, panipaik ja saun -pesuruum.. Sauna vee jaoks on veel üks salvkaev( kokku kaks salvkaevu).

AIAMAA, ÕUEALA
Eesaed õuna-, ploomi-, kirsipuude ning marjapõõsastega. Kasvuhoone vajab korrastamist.
Tagaaias kasvatati veel 2-3 aastat tagasi oma tarbeks kartulit ja teisi juurvilju, praegu on seal murumaa.
Krunti piirab võrkaed, ainult 15-20 m jagu seda ei ole, on kõrge hekk.

Objektist

  • Tube
    3
  • Kogupind
    123.5 m²

Hoonest

  • Korruseid majas
    2
  • Maja materjal
    Puu

Asukoht

Spordiväljaku tn 2, Lelle, Kehtna vald, Raplamaa

11749543

22.11.2022
213 Kokku