okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Referaatide, kursusetööde, lõputööde toimetamine/koostamine

Kuulutuse number: 8985970

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Referaatide, kursusetööde, lõputööde toimetamine/koostamine

15 €

  • Lisatud 05.08.2019 02:22
Tartu

Abistame nii akadeemiliste uurimuste kui ka projektide ja plaanide koostamise ja toimetamisega.

Oleme spetsialiseerunud akadeemiliste ja teaduslike kirjatööde ja ettekannete koostamisele, konsultatsioonidele, nõustamistele, tõlkimistele, järelaitamistele, tööde täiendamisele ja ülevaatusele, keelelisele kontrollile.

Võimalik on abistada erinevate kirjalike tööde puhul - referaadid, kursusetööd, praktikaaruanded, kirjandid, esseed, diplomi- ja bakalaureusetööd, magistritööd, äri- ja turundusplaanid. Koostame ka ettekandeid ja esitlusi.

Selleks, et täpsemalt mõista, mida soovite - saata e-kiri täpsema kirjeldusega ja võimalusel saatke ka kohe (lisa)materjalid, mida soovite toimetada, nii saab Teile kiirelt vastuse anda.

1) Akadeemilise töö puhul edastada töö, mida on vaja toimetada ja koolipoolne juhend. Võimalusel saata töö koos juhendaja kommentaaridega. Märkida juurde, mida soovite ja tuua välja olulised tegevused töö edasises käigus.

2) Puuduva töö puhul - kirjutada töö teema, eesmärgid ja kuidas näete ette töö edasist arengut, milliste tulemusteni on soov jõuda ja kuidas toimuks töö empiiriline analüüs.

3) Äriplaani/turundusplaani vms ettevõtte või ärilise projekti/tasuvusanalüüsi jaoks tuua välja kirjeldus, millega ettevõte tegeleb, kellele plaan esitamiseks läheb ja mis on vajalikud punktid ettevõtte ärilises või turunduslikus plaanis.

Teostame või korrigeerime või juhendame töid mõistliku tunnihinde alusel (1h=4.50€-6€) või terviktöö puhul kokkuleppehinnaga.

Oma töös kasutatakse teaduslikke andmebaase (EBSCO, Science Direct, Elsevier, Google Scholar jne), võõrkeelset kirjandust (inglise keel). Uurimuste/küsitluste analüüsiks kasutatakse statistikaprogramme PSPP või SPSS ja Microsoft Office Excel 2019; andmesisestusprogrammiks on Microsoft Office Word 2019. Allikate halduseks Mendeley.

Kui on soov saata omaltpoolt lisamaterjali, kirjutada kiri e-posti aadressile: teaduslikud.uurimused@gmail.com
Lihtpäringu saad saata ka kodulehelt: http://uurimused.wixsite.com/kirjutamine/kontakt (kopeeri aadress)

Igasugune anonüümsus on garanteeritud, plagiaadid on välistatud ja teostatud töid alles ei hoia.

NB! Võtame vastu ka kiireloomulisi töid! Selleks kirjuta täpne tähtaeg, millal tööd valmis saada soovid.

Töö autentsuse tagamiseks, saadame tellijale kõik kasutatud materjalid eraldi failidena, et tellijal oleks võimalik kontrollida töö õigsust.

Analoogseid teenuse pakkujaid on veel, kuid hoiduge pettuste eest, samuti ka nende eest, kes oma tööd ei oska. Oleme korduvalt saanud tellimusi inimestelt, kes on samal lehel teistelt tellinud teenuse, maksnud raha ning teenus on olnud sisuliselt ja vormiliselt olematu kvaliteediga.

Töid kirjutatakse erinevates valdkondades:

meditsiin, õigusteadus, tervis ja heaolu, teenindus, sotsiaalteadused, ärijuhtimine (äriplaanid EASile, Töötukassale, investoritele), põllumajandus, haridus, kaubandus ja logistika, arvutiõpetus, ettevõtlus, filosoofia, finantsjuhtimine, fotograafia, geograafia, graafika, IT alusteadmised, inimese anatoomia ja füsioloogia, loodusained, majandus, organisatsioonijuhtimine, personalijuhtimine, projektijuhtimine, projektide kirjutamine, reklaam, sport, turundus, turism jm.

 

Rohkem infot: https://uurimused.wixsite.com/kirjutamine (kopeeri aadress)

Teata