Reloop Mixon 4 Hybrid Controller

Kuulutuse number: 6601339

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Reloop Mixon 4 Hybrid Controller

600 €

Sisaldab KM

  • Kogus 1 tk
  • Kohaletoimetamine Järeletulemine
  • Maksmine Sularahas, ülekandega
  • Tagastamine Ei võeta vastu
  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 02.02.2018 09:57

Väga heade võimalustega Reloop hübriid DJ kontroller. Töötab nii Windowsi ,Mac, Android ja ka iOS platformidel. Kasutada saab ükskõik millise DJ tarkvaraga.

Plug & Play Serato DJ ja Algoriddim DJ programmidega. Reloop kodulehel www.reloop.com on olemas mapid ka Virtual DJ, Traktori ja DJ Pro programmidele. Spotify integratsioon. Kontrolleril on olemas dokk tahvelarvuti või telefoni jaoks. Muusikat saab mängida vajadusel  ka otse telefonist või tahvlist - kasutades DJAY Pro või DJAY2 äppe ja Spotify -d. Võimalik on midi mappida ükskõik millise programmiga, mis toetab MIDI. (nt. rekordbox DJ)

Kontrollerit on väga vähe kasutatud ja seisukord on praktiliselt uus. Ühtegi kriimu ei ole ja kõik nupud töötavad probleemideta. Ostetud Thomannist 2017 aasta Veebruaris. kehtib Thomanni 3 -e aastane garantii kuni 27.02 2020.

Kontroller on müügis komplektina koos Thon kohvriga väärtusega 160 EUR. Kohver on ruumikas ja tagumine külg käib lahti. Mängimise ajaks ei pea kontrollerit kohvrist välja võtma. Kohvrisse mahuvad ka kõik vajalikud juhtmed ja ka sülearvuti.

Tarkvarast on kaasa Serato DJ litsents

Komplekti maksumus (kontroller + kohver) on 670 EUR koos käibemaksuga. Vajadusel saan teha ka arve ettevõtte poolt.

Komplekt on koheselt saadaval. Tallinna piires võin komplekti ka kohale tuua. Serato DJ töötab koheselt plug and play.

P.S. Pildil nähtav IPAD ei kuulu komplekti :)

 

Teata