Eesti

Soodustused

Reloop Mixon 4 Hybrid Controller

Kuulutuse number: 6601339

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Reloop Mixon 4 Hybrid Controller

850 €

Sisaldab KM 20%

  • Kogus 1 tk
  • Kohaletoimetamine Järeletulemine
  • Maksmine Sularahas, ülekandega
  • Tagastamine Ei võeta vastu
  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 06.08.2017 11:58

Väga heade võimalustega Reloop kõrgklassi hübriid DJ kontroller. Töötab nii Windowsi ,Mac, Android ja ka iOS platformidel. Kasutada saab ükskõik millise DJ tarkvaraga.

Plug & Play Serato DJ ja Algoriddim DJ programmidega. Reloop kodulehel www.reloop.com on olemas mapid ka Virtual DJ, Traktori ja DJ Pro programmidele. Spotify integratsioon. Kontrolleril on olemas dokk tahvelarvuti või telefoni jaoks. Muusikat saab mängida vajadusel  ka otse telefonist või tahvlist - kasutades DJAY Pro või DJAY2 äppe ja Spotify -d. Võimalik on midi mappida ükskõik millise programmiga, mis toetab MIDI. (nt. rekordbox DJ)

Kontrollerit on väga vähe kasutatud ja seisukord on praktiliselt uus. Ühtegi kriimu ei ole ja kõik nupud töötavad probleemideta. Ostetud Thomannist 2017 aasta Veebruaris. kehtib Thomanni 3 -e aastane garantii kuni 27.02 2020.

Kontroller on müügis komplektina koos Thon kohvriga väärtusega 160 EUR. Kohver on ruumikas ja tagumine külg käib lahti. Mängimise ajaks ei pea kontrollerit kohvrist välja võtma. Kohvrisse mahuvad ka kõik vajalikud juhtmed ja ka sülearvuti.

Tarkvarast tuleb kaasa Serato DJ litsents, Serato Video litsents (väärtus 99 USD),  Serato Pitch 'n Time DJ, Serato Flip, Serato FX Expansion Packs - Chip Pack FX, Back Pack FX  ja Jet Pack FX (väärtus kokku 79 USD).

Kogu komplekti maksumus (kontroller, kohver ja tarkvara) on 850 EUR koos käibemaksuga. Vajadusel saan teha ka arve ettevõtte poolt.

Komplekt on koheselt saadaval. Tallinna piires võin komplekti ka kohale tuua. Serato DJ töötab koheselt aga muu Serato tarkvara litsentside ümberregistreerimine võib aega võtta 3-5 tööpäeva. 

 

Teata

Sarnased kuulutused