Siniste silmadega Kanada sfinks

Siniste silmadega Kanada sfinks

Paku oma hinda

  • Lisatud 08.06.2022 18:01
  • Tõug Sphinx
Tallinn

Ametlikult registreeritud WCF-i kassikasvatus Platinum Sphynx pakub haruldast värvi Kanada sfinksi kassipoja: 2 poissi ja 4 tüdrukud.

Poisid 2.5 kuud vanad: Adrian šokolaadi mink silmad akvamariin, Alex kreem siniste silmadega.

Tüdrukud 2.5 kuud vanad: Alexa on ainulaadne lilla mink silma akvamariin. 2 sinine tabby (brindle) värv: Amelia ja Alice.
Bella Platinum Sphynx ( chocolate tabby with aquamarine eyes), 5 months.

Kassid on testitud kasside infektsioonide, geneetilise südamehaiguse, kassipoegade suhtes on terved.

Sünnipäev 20.04.22, praegu on 2.5 kuud vanad, kõik on kiibistatud, kõikidel on passid ja esimesed vaktsineerimised on juba tehtud. Kassipojad on WC ja kraapimispuuga harjunud, söövad kuiv- ning märgtoitu.Kassipojad on minekuks valmis.

Kassipojad on väga südamlikud, mitte agressiivsed, sõbrunevad koera või teiste loomadega kodus. Ideaalne lemmikloomakaaslane. Nende nahk on nagu virsik või veluur.
Kassipojad ja vanemad söövad ainult looduskaitselist esmaklassilist toitu ning võtavad juba varasest lapsepõlvest tugeva immuunsuse loomiseks vitamiine ja mineraalaineid.

Küsige julgelt siin või kirjutage SMSi, ja ma vastan esimesel võimalusel. Rõõmuga saadan beebidest veelgi rohkem fotosid ja videosid, kassikasvatusel on olemas ka social media. Külastage meie kassikasvatus, ja ma näitan teile hea meelega kõiki meie kassipoegi ja nende vanemaid.

Kohaletoimetamine Eesti piirides on tasuta.

Hind erinevatel kassipoegadel on erinev ja oleneb ajast, millal te soovite kassipoja koju viia.
Kirjutage meile :)

Teata

Sarnased kuulutused

Kuulutuse number: 11107207

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt