Spray-päevitus Australian Gold

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Spray-päevitus Australian Gold

390 €

Paku oma hinda

  • Lisatud 18.05.2018 11:39
Pärnu

Müüja vähekasutatud

Australian Gold® Laser SprayTans™ System


Patenteeritud laser!

Maailma lihtsaim ja ühlaseim päevitus!

Australian Gold® oli esimene, kes töötas välja madalrõhu abil töötava spraypäevitus seadme ja on tänaseni sarnaste süsteemide turuliider. Ilueksperdid kasutavad Australian Gold® Laser SprayTans™aparaati üle maailma ning jätkuvalt on spraypäevitus ilumaailma üks teenustest, mille vastu huvi kasvab iga päevaga tohutul kiirusel.

Tee sinagi professionaalne valik ning vali Australian Gold® Laser SprayTans™ seade!

SprayTans – maailma esimene laseriga varustatud spreipäevitusseade,mis võimaldab losjooni nahale kanda täpsemini kui kunagi varem.

Laser on varustatud kahe kiirega.
Australian Gold`i Laser Spraytan losjoon on orgaaniline aaloe baasil valmistatud lahus, mis parandab naha niiskusesisaldust ning ei jäta nahka kleepuvaks.

DHA imendub kiiresti (kuivamisaeg 1,5-2 minutit), paar tundi pärast pealekandmist hakkab DHA mõjuma (reageerib naha pindmistes kihtides aminohapetega ning värvub pruuniks) ning lõplikult kinnitub 12-24 tunni möödudes.Tulemuseks suurepärane ühtlaselt pruun loomulik nahatoon. Päevitus kestab 5-7 päeva ja kaob naha normaalse uuenemise käigus. Kuna pruunistavat losjooni kantakse vaid naha sarvkihile, siis ei puuduta see elavad rakke ning tänu sellele ei ole süsteemi pikaajaline kasutamine ohtlik.

Teata

Kuulutuse number: 5408207

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt