okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

"Suprotec- Atomium - Aprohim" tribotehnilised koostised

"Suprotec- Atomium - Aprohim" tribotehnilised koostised

7.55 €

Sisaldab KM

Paku oma hinda

Tallinn

ATOMIUM – see on tribotehnilised koostised auto mehhanismide, sisepõlemismootorite, käigukastide ja teiste agregaatide ning sõlmede taastamiseks, kaitsmiseks ning tööressurssi pikendamiseks.

Tribotehniliste koostiste « ATOMIUM » keemiline koostis ja valmistamise tehnoloogia kaasaegses variandis on 20 aasta teaduslike uurimistööde tulemus ja jätkab käesoleval täiustumist, et tõsta nende efektiivsust ja seoses hõõrdumissõlmede töötingimuste ja konstruktsioonide muutustega.

Koostised valitakse hoolikalt iga hõõrdumise sõlme jaoks ja laboratooriumis hõõrdumismasina peal ja kuullaagri stendis. Kvaliteedi kontroll teostatakse peale iga partii tootmist.

Mis on – ATOMIUM ?

ATOMIUM kujutab endast tribotehnilist ühendit, mis sisaldab neutraalset autokeemilist valemit. ATOMIUM tehnoloogia kasutab looduslike mineraalide unikaalseid omadusi, mis on suunatud mootorite, reduktorite, kütuse rõhkpumpade, roolivõimendite ja muude transportvahendite ning tööstusobjektide ärakulunud hõõrdumissõlmede taastamiseks. ATOMIUM tehnoloogia optimeerib hõõrdumise kontakti mootori detailides, mis viib tehniliste parameetrite paranemisele ja võib saavutada nominaalväärtuse.

Auto uute mootorite hõõrdumise  tsoonides moodustub uus kiht ja vaatamata sellele, et lõtkud on nominaalsed, tagavad ATOMIUM ™ antifriktsioonilised omadused hõõrdekadude vähenemise, st suurendab mehaanilist efektiivsust. See vähendab kütusekulu ja suurendab mootori võimsust. Peamine, nii vanade kui ka uute mootorite jaoks, on nende elutsükli kasv, mida pakuvad  neile ATOMIUM ™ omadused, mis võib lükata kaugemale kapitaalremondi 50-150000 kilomeetri läbisõidu võrra. Peale selle, võit auto korraliku ekspluateerimise puhul ATOMIUM abiga kapitaalremondist üldse ära öelda.

Hind alates 6.95€

Vaadake lehelt Internetist    ATOMIUM

LISA ELULE HOOGU JUURDE!

LISA ELU AUTOSSE!

Järelmaks

Kuumakse

10

Arvutus on ligikaudne
ning võib erineda teile
pakutavatest tingimustest.

Teata

Kuulutuse number: 5276909