Eesti

Suprotec- Atomium - Aprohim tribotehnilised koostised

Hind määramata

Paku oma hinda

Sisaldab KM

Saadavus: rohkem kui 10 tk.

  • Seisukord Uus
Tallinn

ATOMIUM – see on tribotehnilised koostised auto mehhanismide, sisepõlemismootorite, käigukastide ja teiste agregaatide ning sõlmede taastamiseks, kaitsmiseks ning tööressurssi pikendamiseks.

Tribotehniliste koostiste « ATOMIUM » keemiline koostis ja valmistamise tehnoloogia kaasaegses variandis on 20 aasta teaduslike uurimistööde tulemus ja jätkab käesoleval täiustumist, et tõsta nende efektiivsust ja seoses hõõrdumissõlmede töötingimuste ja konstruktsioonide muutustega.

Koostised valitakse hoolikalt iga hõõrdumise sõlme jaoks ja laboratooriumis hõõrdumismasina peal ja kuullaagri stendis. Kvaliteedi kontroll teostatakse peale iga partii tootmist.

Mis on – ATOMIUM ?

ATOMIUM kujutab endast tribotehnilist ühendit, mis sisaldab neutraalset autokeemilist valemit. ATOMIUM tehnoloogia kasutab looduslike mineraalide unikaalseid omadusi, mis on suunatud mootorite, reduktorite, kütuse rõhkpumpade, roolivõimendite ja muude transportvahendite ning tööstusobjektide ärakulunud hõõrdumissõlmede taastamiseks. ATOMIUM tehnoloogia optimeerib hõõrdumise kontakti mootori detailides, mis viib tehniliste parameetrite paranemisele ja võib saavutada nominaalväärtuse.

Auto uute mootorite hõõrdumise tsoonides moodustub uus kiht ja vaatamata sellele, et lõtkud on nominaalsed, tagavad ATOMIUM ™ antifriktsioonilised omadused hõõrdekadude vähenemise, st suurendab mehaanilist efektiivsust. See vähendab kütusekulu ja suurendab mootori võimsust. Peamine, nii vanade kui ka uute mootorite jaoks, on nende elutsükli kasv, mida pakuvad neile ATOMIUM ™ omadused, mis võib lükata kaugemale kapitaalremondi 50-150000 kilomeetri läbisõidu võrra. Peale selle, võit auto korraliku ekspluateerimise puhul ATOMIUM abiga kapitaalremondist üldse ära öelda.

Hind alates 10 €

a t o m i u m . e e

Vaadake lehelt Internetist Suprotec Atomium Aprohim

LISA ELU AUTOSSE!

Kuulutuse number: 5276909

870 (+1 täna)
Lisatud: 09.04.2024 16:15
Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt