okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Suur söögilaud, eksootilisest massiivpuidust, käsitöö

Kuulutuse number: 5671122

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Suur söögilaud, eksootilisest massiivpuidust, käsitöö

1 600 €

Paku oma hinda

  • Lisatud 15.07.2017 11:32
Saku, Saku vald, Harjumaa

Pakkumisel väga eriline 2,4 m pikkune söögilaud, mis saadetud merekonteineriga Eestisse Indoneesiast, Bali saarelt. Käsitöö.

Lauaplaat on tehtud ühes tükis ehk ühest suurest plangust. Valmistatud suar puidust, mis on väga vastupidav ja ainulaadse tugeva puidutekstuuriga, seega on iga laud täiesti omanäoline. Kuna tegu täispuiduga, siis saab seda vajadusel alati üle lihvida ja jälle värske ja kaunis pind tekitada. Seetõttu on taoline laud tõeline pere reliikvia, mida põlvest põlve edasi anda.

Pikkuseks 2,4 m ja laiuseks mõlemas otsas 84 cm, aga kõige laiemas kohas 94 cm. Servad jälgivad puu loomulikku joont ja ei ole sirgeks lõigatud, sellepärast ka muutuvad mõõdud. Plaadi paksus 12 cm. Kõrgus põrandast 76 cm. Laua kaal umbes 200 kg.

Laua taha mahub ideaalselt 3 tooli kummalegi poole ja 1 tool ühte otsa, seega 7 inimest. Kui aga vaja, siis mahub kindlasti ka rohkem. (ühel fotol ka näha näide mitme tooliga, et tekiks ettekujutus, kuigi toolid pakkumisel ei ole)

Laud kaetud õlivahaga (Osmo eksootilise puidu õlivaha). Lauajalad on samuti suar puidust, massiivsed kaks tugisammast kahel pool. Lauajalgade vahel tugitala.

Palun tähele panna, et laual on mõned praod, mis tekkinud kuivamisest. Kuna tegu päris puiduga, siis mingil määral puit on nö mänginud, aga samas on see protsess nüüdseks peatunud.

Lauajalgadel väga huvitavad looduslikud uuristused, mis annavad sellele lauale kõvasti omapära juurde.

Hinnaks koos viimistluse ja lauajalgadega on 1600 eurot. (NB! Hinda alandatud 1950 eur pealt) Tule kohe vaatama ja oma käega katsuma! Transpordi osas saab aidata. Võta julgelt ühendust ja uuri lähemalt! 

Võimas element oma majja - kodu süda! 

Lisainfo ja veel pilte minu Facebooki albumist - http://tinyurl.com/j76fehd Või vaata siin portaalis minu teisi kuulutusi.

Teata