Kuulutus ei ole aktiivne
Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud
Ma ei masseeri.
Tere! Kui loed seda kuulutust, siis ilmselt otsid endale depilatsioonimeistrit ja mina vastutustundlikke kliente, nii et lähme tutvuma!
Minu nimi on Anastasia ja olen 3 aastase kogemusega depilatsioonimeister.
Protseduuriks kasutan suhkrupastat või vaha, materjali valin teile individuaalselt, olenevalt naha seisundist ja selle vajadustest.
Suhkrupasta/ VAHA JA kõik seotud kulumaterjalid on eranditult ühekordselt kasutatavad ning üksikud HAIR pintsetid läbivad kõik desinfitseerimise ja steriliseerimise etapid
Protseduuri jaoks on oluline ka juuste pikkus, see peaks olema vähemalt 5 mm (2 nädalat ilma habemenuga)
Teenused, millega saate minuga ühendust võtta:
- sügavad bikiinid -50
- Klassikalised bikiinid -25
- Täis jalad -39
- Vasikas/reis -20
- Täiskäed -20
- Kaenlaalused -12
- Tagasi -23
- Rind -20
- Kõht -20
- tuharad -22
Kui hinnakirjas Teile vajalikku tsooni pole, saame seda täiendavalt arutada telefoni teel või sõnumites
tänav PAE 21
Eelised Suhkrupasta/ VAHA sügav bikiinipiirkond
- pikaajaline tulemus 2 kuni 4 nädalat (enam ei pea pidevalt raseerima ja kasutama depilatsioonikreeme);
- allergiliste reaktsioonide, keemiliste ja termiliste põletuste puudumine, nagu ka muud tüüpi depilatsiooni puhul (kreem, vaha jne);
- pole probleemi nahaärritust, punetust, lõikehaavu, sügelust ja põletust;
- juustele jääva ebameeldiva lõhna puudumine ja kindlustunne igas olukorras;
Me saame üle hirmust ja piinlikkusest!
№11927418