okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Thai ridgeback

Thai ridgeback

Kuulutuse number: 7166733

Thai ridgeback

Hind määramata

  • Kogus 1 tk
  • Maksmine Sularahas, ülekandega
  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 16.12.2018 16:39

Lisainfo

  • Tõugu grupp Spitsilaadsed, algupärased tõud

Kirjeldus

Josentina Tam Tin kennelis on sündinud thai ridgebacki kutsikad punast värvi.

D.O.B 22.10.2018

Sire  : BUA LUANG JOEL MONTANA( 
BALT CH BALT J CH BALT W18 BLR JCH EST CH EST J CH ESTJW17 ESTW17 ESTW18 FINW17 HeW17 LTU CH LTU JCH LVA CH LVA JCH NORDW17 ,FI CH, POL CH RKF CH RUS CH TLN WCup18)

Dam:   SIAM GRAND BAI-Toey by D-D-P  (import Thai ,EST J CH ,EST W 15)

Müüa isane kutsikas EKL tõutunnistusega kodulemmikuks(kitsas ridge) 

Terve,lõbus, hästi sotsialiseerunud, suurepärase iseloomuga - hoiab meeletult oma peret ja väga kuulekas, sõbralik ja julge.  

Ta on õppinud kõndima rihma otsas, õppime käsklused ja muud vajalikud sõnad. on  õpihimuline,   rõõmsameelne ja energiat täis!  

Meie kenneli kasvandike saavad kõik vajalik abi!

  Vajadusel, pakume hoidu,puhkuse ajal 

***************************

Josentina Tam Tin kennel omab 9-aastast kogemust, mille jooksul on olnud kolm pesakonda. Hetkeseisuga kuulub kennelisse 11 koera igast värvitoonist, nende hulgas ka otse Taist imporditud koer.

Meie kasvandikud NARONG ja NUGGET - VICE EUROPEAN JUNIOR WINNER 2016, Josentina Tam Tin Liina - VICE EUROPEAN JUNIOR WINNER 2017.

Kõik meie kenneli kutsikad läbivad sotsialiseerimise kasvataja juures ning testimise künoloogi juures ja uute omanike juurde suunduvad juba hulga oskuste ja teadmistega, kõigi dokumentide ja eakohaste vaktsiinidega. Iga uue omanikuga sõlmime lepingu, kus on kõik üksikasjaliselt lahti kirjutatud, lisaks on kasvatajapoolne eluaegne tugi!

Kogu vajalik abi koolitusel, olgu selleks kuulekus, ettevalmistus näitusteks või muu, samuti on koerad oodatud meie juurde hoidu juhul, kui omanikud reisivad. Kutsikaid müüakse ainult Eesti territooriumile!!! Me armastame, hoolime ja oleme uhked oma tai ridgebackide üle!

Teata

Sarnased kuulutused