okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Tööpakkumine müüja-klienditeenindajatele

Kuulutuse number: 2626666

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

650 €

  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 15.09.2017 13:38

Töö kirjeldus

Võtame tööle 2 müüjat-klienditeenindajat:
- 2 müüjat-klienditeenindajat Martsipanigaleriisse (Pikk 40, Tallinna Vanalinnas) – garanteeritud netopalk kuus on 650 eurot. Kui töö tulemused kuu aja eest on head ja töötajal on püüe näitajaid parendada, makstakse preemiat.
- Töö Martsipanigaleriis on vahetustega, üks vahetus kestab kl 10–18.
- Galerii on avatud iga päev.

Samuti võtame ajutisele tööle 2 müüjat Tallinna Jõuluturule ajavahemikus 17.11.2017 – 07.01.2018 (Raekoja platsil) – garanteeritud netopalk päevas on 35 eurot. Kui töö tulemused kuu aja eest on head ja töötajal on püüe näitajaid parendada, makstakse preemiat.
- Töö Jõuluturul on vahetustega, üks vahetus kestab kl 10–19.
- Turg on avatud iga päev.

Nõudmised kandidaadile

- KOHUSTUSLIK eesti ja vene keele hea oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil;
- Väga hea suhtlemisoskus (tuleb suhelda klientidega, esitleda tooteid);
- Viisakus, heatahtlikkus, kohusetundlikkus, punktuaalsus, kohusetundlikkus, taiplikkus;
- Mittesuitsetaja (martsipanitoodete spetsiifika tõttu);
- Kasuks on töökogemus kaubanduses ja soome keele oskus.

Ettevõte pakub

- Arenemisvõimalusi;
- Häid töötingimusi;
- Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi;
- Paindlikku tööaega.

Lisainfo

Kandidaatide CVsid (eesti keeles) ja võimalikke lisaküsimusi ootame aadressil info(at)martsipan.ee

Teata