Eesti

Soodustused

Üürile anda büroo, tootmispind 204 m2 Pumeko AS-lt

Kuulutuse number: 6996572

Üürile anda büroo, tootmispind 204 m2 Pumeko AS-lt

510 €

Ei sisalda KM

Paku oma hinda

  • 26 € / kuu Taotle järelmaksu
  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 23.11.2017 11:37

Üürile anda hea hinnaga 204 m2 büroo Heina 33 III korrusel . 

Ruum on valgusküllane. Selle muudavad omanäoliseks betoonist seinapaneelid, avatud lagi ja puidust parkettpõrand. Ruum sisaldab eraldi köögiplokki. Söögilaud mahutab umbes kümme inimest. Võimalik oma töötajatele täiendavalt rentida dušširuum koos riietuskapiga. Ruume on võimalik kasutada ööpäevaringselt. Hoones on mehitatud valve.  

 ASUKOHT:

Üüripind asub Põhja-Tallinna linnaosas kiiresti arenevate piirkondade lähistel. Tänu Sõle  ja Telliskivi tänavate  lähedusele on üüripinnal väga hea ühendus ka teiste oluliste piirkondandega.

LÜHIKIRJELDUS:

Üüripind asub hoone päiksepoolses osas ja tänu ruumi kahes seinas paiknevatele akendele on tegu väga valgusküllase pinnaga. Kõikides ruumides on olemas interneti ja telefoni võimalus. Üüripinna alla kuulub ka kööginurk ja riietuskapid. WC asub samal korrusel. Ruumis olemas kohtventilatsioon. Kauba transpordil on abiks kuni teise korruseni liikuv kaubalift. Samuti on võimalik ruumi osadeks jaotada. Küttekulusid aitab optimeerida oma maja gaasikatlamaja. Ruumis paikneva mööbli kasutamise võimalus kokkuleppel. Hoovis on tööpäeviti peale 17.00 mehitatud valve. Tasuta parkimine maja ees. 

 Enamus hoone seniseid rentnikke on maali- ja klaasikunstnikud - ateljeede pidajad, muusikud – muusika stuudiod, mööbli tootjad ja puidust eritellimuste tootjad, autoremondi töökojad ja ladudes materjalide hoiustajad.

Üürisummale lisandub käibemaks. 
Tagatisraha kahe kuu üürisumma ulatuses. 

Saal vabaneb 21. augustiks

Info tel. 6022272, 56259279

Krediidikonto

Kuumakse

26

Arvutus on ligikaudne
ning võib erineda teile
pakutavatest tingimustest.

Teata

Soodustused