okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Vahtpolüstürooli lõikur HWS-Cutter!

Kuulutuse number: 3197510

Vahtpolüstürooli lõikur HWS-Cutter!

Paku oma hinda

  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 03.09.2020 14:38

Vahtpolüstürooli lõikur HWS-Cutter! on kompaktne, kerge ja mobiilne elektriline tööriist vahtplasti (EPS, XPS) ja sarnaste materjalide lõikamiseks. Oma populaarsuse on lõikeseade saavutanud tänu kergele kaalule, konstruktsiooni mobiilsusele ning kõrge funktsionaalsetele võimalustele. Kasutamise lihtsustamiseks on vahtpolüstürooli lõikuril spetsiaalsed abiliistud (hoidikud), mis on ettenähtud vahtplasti plaatide hoidmiseks ja lõikamise ajal suunamiseks. Abiliist (hoidik) on varustatud skaalaga ja võimaldab vahtplasti lõikamise ajal selle fikseerimist vajalikku asendisse, samuti lubab materjali (EPS, XPS) töötlemist eri nurkade all. 

Vahtpolüstürooli lõikur HWS-Cutter! on konstrueeritud püstasendis kasutamiseks ja lisaks varustatud tellingulukuga mis võimaldab kasutada lõikurit ka tellingu peal. Lõikeseadme raam on valmistatud alumiiniumprofiilist ja on keevitatud kokku ning kaetud värviga.

NB! Asume Peetri (Mõigu tehnopark) kuid saadame pakke mujalegi Eestisse ja kasutame selleks transpordifirma DPD uksest-ukseni teenuseid, CargoBus teenuseid, Itella SmartPost pakiautomaadid ja Omniva pakiautomaadid. Samuti saadame pakke Euroopa Liidu liikmesriikidesse.

Võtke meiega ühendust!

Hotwire Systems OÜ

+372 52 76 800 | info(@)kuumtraat.ee

www.kuumtraat.ee

OSTA E-POEST - www.shop.hotwiresystems.com

Teata