okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Vannide taastamine uuendamine akrüüliga

Kuulutuse number: 720209

Vannide taastamine uuendamine akrüüliga

  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 30.06.2020 09:35

Vastavalt unikaalsele tehnoloogiale valmistab meister esmalt ette vana vanni pinna, töödeldes seda liivapaberiga, eemaldades õli ning rasva (“vajadusel” tasandab praod ja väljapudenenud kildude kohad), misjärel VALAB (ei kanna pintsli ega rulliga!) teie vanni pinnale. Vanni kohta kulub ligikaudu 3,5 kg aküüli. Just valamise meetod võimaldab luua ideaalselt sileda pinna. Kattekihi paksus ulatub 6 mm-ni.

Peale akrüülemaili kivistumist muutub teie vann otsekui uueks. Ta omandab imelise läike, on väga sile, kuid samas pole libe, on baktereoloogiliste-, mehhaaniliste- ja keemiliste mõjude kindel. Õige hoolduse puhul on akrüülvanni kasutusiga 15-20 aastat. Akrüülitud vann on lihtsalt hooldatav ja erakordselt ilus. Kasutada saab 24t parast. Lõhna vaba.

Meie kasutame Saksas DOW ja BASF valmistatud akrüüli.

Maksumus on 3 korda odavam kui uue vanni ostu puhul. Kui teie vann vajab remonti, siis professionaalid soovitavad VALATUD AKRÜÜLI kui kõige progressiivsemat meetodit. Uus vann minimaalse raha kuulumisega (demonteerimine, ostmine, tarne, paigaldus).

Tel +372 5555 2203 OÜ Ekovann

KINDEL GARANTII.

NB! Töötame üle Eesti. HIND KOKKULEPPEL.

Töökogemus üle 10.a.

Palume helistada numbrile, kahjuks pole võimalust sõnumitele vastuda.                                                                                                                                                

Teata