okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Visiitkaardid: kujundamine ja trükk / Walgus Media OÜ

Kuulutuse number: 8337237

Visiitkaardid: kujundamine ja trükk / Walgus Media OÜ

  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 04.09.2020 09:46

Walgus Media OÜ pakub eraklientidele ja ettevõtetele meedia- ning turundusteenuste terviklahendusi. Kui otsite usaldusväärset koostööpartnerit fotograafia, videograafia, graafilise disaini või trüki alal, leiame teie soovide elluviimiseks nii kunstiliselt kui tehniliselt parimad võimalused.

Visiitkaardi kujunduse loomine ja trükiettevalmistus: 36 EUR/h.

Visiitkaartide trükkimiseks pakume järgnevaid võimalusi:

  • Digitrükk – soodne ja kiire trükitehnika, lisavõimaluseks visiitkaardi lamineerimine ja nurkade ümardamine. Materjaliks 330 g/m2 visiitkaardi kartong.
  • Fooliumtrükk – Kuldne, hõbedane või eri värvides läikiv foolium 380 g/m2 mustal disainpaberil.
  • UV-trükk – Kuldne, hõbedane või erivärvides läikiv foolium. Materjaliks 380 g/m2 must paber, 0,2 mm alumiinium, 0,8 mm plastik või 0,5 mm läbipaistev plastik.
  • Erikujulised visiitkaardid – Visiitkaartidele erikuju andmiseks on võimalik kasutada nurgaümardust, perforeerimist, stantsimist või tasapinnalist lõikust. Nii saame luua ringi, kolmnurga, tähe või muu vabalt valitud kujuga kaarte. Kirjeldage oma ideed ning pakume välja lahenduse, kuidas seda teostada!

Tellimuse täpne hind sõltub valitud trükitehnikast, kaartide kogusest, materjalist ja kujunduse loomisele kuluvast ajast. Visiitkaartide kättetoimetamine on Tallinna piires tasuta! Mujal Eestis ja Soomes kasutame Itella SmartPOSTi pakiautomaadi teenuseid.

Valmis trükistest teeme professionaalsed tootefotod, mida saate kasutada oma ettevõtte reklaamiks veebis. Periooditi avaldame tehtud fotosid oma kodulehel olevas portfoolios ja Walguse sotsiaalmeedia kanalites, kui pole kokku lepitud teisiti.

Küsi personaalset hinnapakkumist:

  • info@walgus.ee

Vaata lisaks:

Teata