Tegelikult väga okei elamine, kus olemas seekordse sügis/talve eksistentsiks vajalikud vahendid – televiisor ja külmkapp.
Siseviimistluses domineerib nõukaaegne diktatuur – mitmed “oma aja” viimistlusvahendid saadud ilmselt leti alt ja tutvuste kaudu – soome papp näiteks ja tapeet.
Aknad on plastik paketid – valmistatud juba Eesti Vabariigis.
Korteris on puupliidi ja kamina ehitamise valmidus – lõõrid on elutoas olemas.
Korteris 3 tuba, köök ja vets. Sisutus, mööbel, toidunõud ja muu nostalgia jäävad sisse. Ruumide seisukord ja koloriit fotodelt ilusti näha. Kogu tehnika töötab – nii telku, külmik, toidu tegemiseks vajalik pliit kui pesumasin.
See korter ei ole mitte “ühe kinnisvara soolo”, vaid moodustab ansambli koos kuuri ja keldriga!
Korteri tunnusmeloodiaks võib julgesti nimetada “päikesepaistelise oru serenaadi”, sest päike valgustab ja soojendab hommikust õhtuni. No siis, kui ei saja vihma ega ole pilvine.
Majaelanike aktiivse toimetamise tulemusel on keldrikorrusele aretatud saun, mis majasiseselt kasutuses.
Saunaruumid ja kelder sobivad hästi ka ohu korral varjumiseks.
Korteri elaniku veearved väga suured olla ei tohiks, sest pesemisvõimalus puudub. Vesi küll korteris olemas. Samuti koht, kuhu saaks tekitada dušinurgakese.
Asukohta võiks nimetada kesklinnaks, sest Võrus ju aguleid ja äärelinna ei olegi. Koha tõmbenumbriks on siiski maja ees mugavasti paiknev bussipeatus ja turuplats, lähim kauplus Grossi pood, mis 150 m kaugusel. Maksimarket ja Rimi ka “kiviga visata”. Taristut ja teenust päris palju - asukoht venitab juba südalinna staatuse välja….
Korter on täiesti vaba – andsid ostulepingule allkirja notaris ja kolidki sisse!
Kommunaalkulud: Jaanuar 2022 a –175 EUR, veebruar 2022 – 154 EUR, juuni 2022-112 EUR august 2022 – 113 EUR. Summad sisaldavad igakuist remondifondi makset suvel 61 EUR ja talvel 10 EUR. Kommunaalkuludele lisandub elektrikulu vastavalt tarbimisele.