okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Vutipuurid - Puurid vuttide pidamiseks

Vutipuurid - Puurid vuttide pidamiseks

  • Lisatud 02.09.2021 00:25
Tallinn

Puurid vuttide pidamiseks on komplekteeritud söödaküünaga, nippeljootjaga ja väljaheidete kogumise alusega. Puurid on kergesti modelleeritavad gruppideks, korruste kaupa. Puuris puuduvad puitkomponendid, ei kogune väljaheited ja bakterid. Neid on lihtne puhastada ja desinfitseerida. Kasutatud on tsingitud võrk plastkattega. Kinnitamiseks ja ühendamiseks on tsingitud EURO klambrid, mitte plastmassist kinnitusrihmad.

2015. aastast kõik puurid komplekteeritakse spetsialiseeritud söödaküünadega, milles on toitumise kaod minimaalsed. Toodame ka puure, mis on varustatud ökonoomsete LED-lindi  valgustitega (LED valgusti puuri küljes). Seda tüüpi valgustusseadmed on hermeetilised ja täiesti ohutud. Valgustades 16 tundi ööpäevas, elektrienergia tarbimine kuus on kuni 0, 5 €. Täiendava valgustusega puurides võib vutte hoida hämaralt valgustatud ruumides. Kaasaegse valgustuse tehnoloogia võimaldab pikendada päevavalguse lindudele ja tagada kõrget munatoodangut vaaatamata aastaajale.

2016. aastast kõik meie puurid on varustatud suurendatud alustega – see takistab väljaheidete sattumist alumise puuri söödaküünadessejuhul, kui puurid on paigutatud mitmel tasandil etažeerina ehk puuride vahel on lahtine vahekorrus.

Postikulu maksumus DPD kullerteenusega kogu Eesti territooriumil kuni 3 suurt (6 väikest) puuri maksab 17,99 €

Lithuania, Vilnius

 

 

 

 

Teata

Kuulutuse number: 3937882