Eesti

Vutipuurid - Puurid vuttide pidamiseks

Hind määramata

Saadavus: mitu

  • Seisukord Uus
Tallinn

Puurid vuttide pidamiseks on komplekteeritud söödaküünaga, nippeljootjaga ja väljaheidete kogumise alusega. Puurid on kergesti modelleeritavad gruppideks, korruste kaupa. Puuris puuduvad puitkomponendid, ei kogune väljaheited ja bakterid. Neid on lihtne puhastada ja desinfitseerida. Kasutatud on tsingitud võrk plastkattega. Kinnitamiseks ja ühendamiseks on tsingitud EURO klambrid, mitte plastmassist kinnitusrihmad.

2015. aastast kõik puurid komplekteeritakse spetsialiseeritud söödaküünadega, milles on toitumise kaod minimaalsed. Toodame ka puure, mis on varustatud ökonoomsete LED-lindi valgustitega (LED valgusti puuri küljes). Seda tüüpi valgustusseadmed on hermeetilised ja täiesti ohutud. Valgustades 16 tundi ööpäevas, elektrienergia tarbimine kuus on kuni 0, 5 €. Täiendava valgustusega puurides võib vutte hoida hämaralt valgustatud ruumides. Kaasaegse valgustuse tehnoloogia võimaldab pikendada päevavalguse lindudele ja tagada kõrget munatoodangut vaaatamata aastaajale.

2016. aastast kõik meie puurid on varustatud suurendatud alustega – see takistab väljaheidete sattumist alumise puuri söödaküünadessejuhul, kui puurid on paigutatud mitmel tasandil etažeerina ehk puuride vahel on lahtine vahekorrus.Postikulu maksumus DPD kullerteenusega kogu Eesti territooriumil kuni 3 suurt (6 väikest) puuri maksab 17,99 €Oleme Leedus. Suhtluskeel: leedu, vene ja kirjalik inglise keel.

Lithuania, Vilnius

Kuulutuse number: 3937882

1356 (+8 täna)
Lisatud: 19.02.2024 00:55
Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt